Únor 2009

Valentýnek :-)

14. února 2009 v 17:26 | Jirka |  Články
Přeju vám krásné prožití valentýnka :-) Užívejte si :-) a Nebuďte skleslý doma jako já, protože moje překrásná holčička odjela na hory :-( zrovna na valentýnka :-( No nic...




Jen tak pro informaci :-)

14. února 2009 v 9:11 | Jirka |  Články
Můj blog vidělo 1000 lídí !!! Děkuju vám všem že chodíte na můj blog, budu rád když sem budete chodit nadále :-) Takže ještě jednou vám děkujůů :-)


Mike Shinoda má 32 let :(

14. února 2009 v 9:05 | Jirka |  Linkin Park news
Chjooo :( všichni jsou tak starý už :( Hlavně sem na Mike zase zapomněl.., už mi to leze krkem... :(
No ale tak opozděně všechno nej nej lepší :))

Teprve teď jsou koncerty v Evropě potvrzené

10. února 2009 v 20:55 | Jirka |  Linkin Park news
Při takových příležitostech si říkám, že klid je někdy vážně nejlepší. Okolo koncertů to teď totiž tak vybuchlo s informacemi, a všichni se předhání v tom, co kdo kam napíše dřív, že je to na zabití.

Každopádně... linkinpark.com dnes potvrdilo včera zmíněná data ve Finsku a Anglii, a my si je můžeme přidat do oficiálních. První datum budou předskakovat Metallice, druhé mají speciálně pro sebe vyhrazený večer, zatímco Metallica nastoupí až ten druhý. Proto tedy:
  • Pori, Finsko - 25. července 2009
  • Knebworth, Anglie - 1. srpna 2009

U Sonisphere ještě zůstaneme, protože je jasné, že se dříve nebo později dostane na přetřes možnost, že zahrají něco zbrusu nového. Naťukl to i sám Chester v krátkém článku z NME.com. Ne sice dvakrát jistě, ale když už to řekl...

Podle Chestera Benningtona by na Sonisphere mohli také poprvé představit něco z nové tvorby. "Nemůžu nic slíbit, protože pořád ještě skládáme a píšeme, ale zkusíme zařídit, abychom mohli zahrát i něco nového."


A dopadne to jako posledně. Nový materiál, všichni si budou myslet, že přesně takhle bude znít nová deska, a když nebude, začnou se urážet a mít dojem, že je zklamali. No co, škoda vás nebude.

Zdroj: lp.chemist.sblog.cz

v0.3 - Chester Bennington My Inspiration

9. února 2009 v 15:34 | Jirka |  Web Desing
Pěknej desing... ale byl tu moc dlouho, chtelo to změnu ...


Narozeniny Phoenixe a LP opět v Evropě?

9. února 2009 v 15:09 | Jirka |  Linkin Park news
Už zase sem zapomněl na narozeniny člena z kapely Linkin Park... včera slavil Phoenix neboli David Phoenix Farrell své 32 narozeniny :-) Tak opožděně všechno nejlepší :-))



Teď ale k tomu podstatnějšímu. Ze zvěstí o návštěvě Linkin Park v Evropě kvůli koncertům nakonec zřejmě něco bude - tedy těch o Finsku a Anglii. Podle stránek putovního festivalu Sonicsphere (letošní novinka, kterou připravuje Metallica) by se totiž opravdu měli objevit ve finském Pori (27. července 2009) a anglickém Knebworthu (1. srpna 2009). Vstupenky budou k dostání od 11. února a kromě Linkin Park na festivalu vystoupí (ale ne na všech zastávkách) i Slipknot, Mastodon, Lamb Of God, In Extremo a Die Toten Hosen.

Mike talks Dead By Sunrise

4. února 2009 v 20:01 | Jirka |  Linkin Park news
No nemám moc času, ale tak nějakou tu novinku bych sem asi často měl přidávat... jenže už na UnLock nemám moc času, protože sem se stal redaktorem na http://4play.gamx.eu/ a navíc s kapelou furt a furt zkoušíme na náš první koncert, nebo-li akademii xDD Ale to nevadí hlavně, že zahrajem... teďka ale už šistě k novince...

"Byl jsem zrovna s Chesterem, a měl příležitost poslechnout si něco z jeho vlastní tvorby. Pokud jste o tom ještě neslyšeli, tak nahrává svou vlastní desku (pracuje tak dvojnásob, protože souběžně dělá na albu Linkin Park). Celé se to bude jmenovat Dwad By Sunrise, a na produkci si najal Howarda Bensona. Přehrál mi devět písniček, z nichž dvě měly už vokály (a byly úžasné). Celkově je to hodně syrová tvorba. Měla by se k vám dostat ještě letos, někdy okolo září."

A pro doplnění tu nesmí chybět zmínka ani o neutichajících zvěstech o možném letním výletu Linkin Park do Evropy. Podle té poslední by se totiž měli připojit k Metallice na dvoudenním festivalu v anglickém Knebworthu, a to ve dnech 1. a 2. srpna. Jak moc to souvisí s tou údajnou zastávkou ve Finsku se ale ověřit nedá. Na letní turné po Evropě by si ale opravdu nemohli vybrat lepší měsíce, než ty opravdu "letní," tedy červenec a srpen.


Meeting... Gathering... Orgy...

1. února 2009 v 18:44 | Jirka |  Linkin Park news
Už včera tu sice bylo o čem psát, ale aby všechno neprobíhalo v šokových vlnách, přicházím a aktualizací až teď.



Fotky z nahrávání z předchozího příspěvku si našly cestu nakonec i do článku na Mikeově blogu, kde doplnily docela cennou informaci o postupu práce, a vlastně i o jejím způsobu.

"Každé pondělí se nás všech šest sejde ve studiu, abychom zhodnotili, jak jsme za ten týden pokročili se skladbami. Protože dost práce děláme doma, využíváme tyhle schůzku k tomu, abychom se sladili a aby všechno probíhalo organizovaně. Každých několik týdnů o skladbách hlasujeme a dáváme jim známky od A do F. Pak hlasy sečteme a pokračujeme v práci na těch, které se nám líbí. Ty, které dostanou C a míň většinou hodně rychle opustíme. Teď máme asi 15 skladeb, které jsme ohodnotili A, ale někdy ani A nestačí...
Chesterův "vtip" o tom, že by na albu nakonec mohlo skončit jenom osm skladeb teď už zdaleka nevyznívá tak nereálně. Zvlášť jestli budou chtít zase jenom "dokonalost."

Stručně a jasně na konec, kromě zatím vymyšleného Projektu Revolution jsou tu ještě dvě místa, kde by Linkin Park mohli údajně vystoupit: Jižní Afrika poprvé (My-Coke Festival 2009 v dubnu 2009), a pak Jižní Afrika podruhé (Virgin Festival v prosinci 2009). Pokud jde o fakta, nic moc, ale pro pobavení to stačí, ne?

Zdroj: lp.chemist.sblog.cz