Leden 2009

Rob se také dostal k 30 :-)

21. ledna 2009 v 20:15 | Jirka |  Linkin Park news

Nejdřív se vám všem chci omluvit, hlavně Robovi... jsem opět a zas v časové tísni takže moc času na blog nemám.
Takže teďka už ale k novince nebo lépe řečeno, k Robovím 30 narozeninám :-)
Takže já a Dvoky mu přejem moc moc štěstíčka a zdravíčka a ať vymejšlí víc a víc nápadů pro další desku LP... :-)

Šance na alespoň kousek Majka nám utíká mezi prsty + Oyakodon

19. ledna 2009 v 23:44 | Jirka |  Linkin Park news
Pokud jste si mysleli, že Linkin Park potrhlé nápady už došly, pak jste se mýlili. Opět za ním stojí Mike Shinoda, a tentokrát nás jeho nápad může dopálit ještě mnohem víc.

LPU dnes (opravdu brzy) oznámilo, že Mike přijede do Evropy s novou sadu obrazů, která se postupně přehoupne v druhý díl série Glorious Excess. Tedy, přijedou pouze jeho nové obrazy, ale z metafyzického hlediska tam aspoň svojí malou částí bude jejich prostřednictvím i Mike sám. Evropou myslím Barcelonu ve Španělsku.

To by bylo jistě dokonalé, protože Barcelona zase tak daleko není, a pořád je to praktičtější, než létat do L.A. Ovšem datum 23. ledna 2009 nám nedává moc prostoru vyřídit si všechno potřebné. Taky si mohli vybrat spíš to Německo. Pro více informací, včetně seznamu všech třiceti umělců, kteří budou vystavovat, a propagačního plakátu následujte tento odkaz.Teďka k obrázku který vidíte... Oyakodon, tak takhle se jmenuje Mikeovo nové dílo, které má být mezistupněm mezi sekce "Born" a "Dies," tvořícími sérii "Glorious Excess."

Jeho "celebrita" nezapře inspiraci Bradem. Teď ji ale jen nějak rozebrat...


Jistě, a pak je tu ještě trailer na film Crank 2: High Voltage, tentokrát už v méně násilně verzi. Nijak ale nevyvrací představu o tom, že druhý díl se už posunul do říše totální absurdity. Jo, a Chester je v něm taky. Teď už neuvěřitelné dvě vteřiny (1:34 - 1:36). Můžeme jenom doufat, že role ve skutečném filmu bude dělší než pouze ty dvě vteřiny.

Zdroj: lp.chemist.sblog.cz

Chesterovy odpovědi určitě rozvíří klidné vody, ale až za pár dní

16. ledna 2009 v 20:06 | Jirka |  Linkin Park news
Všechna akce stojí. To vlastně znamená, že žádná není, takže ani nemůže stát... Zkrátka máme problém s informacemi. Ten se ale dnešní novinkou vyřeší. navíc určitě přinese spoustu materiálu k probírání.

23. ledna totiž přijde do chatu LPU zodpovídat otázky jeho členů samotná Chazity. K její horké textové lince se budete moci připojit od 4:00 odpoledne pacifického času (okolo jedné hodiny ráno času středoevropského). Je to tvrdá holka - postaví vás na nohy, a pak vás mezi ně kopne. Pořádným kopancem pro nedochvilné (který ovšem měli obnovit už dávno) je limit návštěvníků místnosti, který vždy byl okolo 250 lidí. Začíná se od písmene C (vyšlo to zkrátka dokonale).
Pozn.: I podle LPU se může čas nenadále změnit, takže dochvilnost můžu jen doporučit.

A nejsem si jistý, jestli si toho za asi dva nebo tři dny někdo všiml (řekl bych, že příliš ne), ale vypadá to, že Mike si s kreativitou nedá pokoj dokonce ani ve volném čase. Důkazem toho je jeho 15 minutový výtvor, do něhož hladce naskládal a jemně poupravil svých 19 oblíbených skladeb, aniž by to znělo příliš přeplácaně. Překvapivě na sebe všechno skvěle navazuje. Název je jednoduchý: Mixtape 1.

Malá rekonstrukce...

14. ledna 2009 v 23:37 | Jirka |  Články


Hotová rekonstrukce sekce REDAKCE :-))


Ujišťování o odlišnosti nové desky, verze č. 26

14. ledna 2009 v 8:11 | Jirka |  Linkin Park news
Další ujišťování o experimentování s novou deskou jsou tu. Opět nám je servíruje Mike Shinoda, a já začínám mít pocit, jestli to opět není jen výmluva pro to, aby se mohli zase zavřít v nahrávacím studiu na celý rok, a místo nahrávání se flákat. Nebo natáčet Bennodu a pak si tím vylepšovat rozpočet.

Následující článek mluví zároveň jasně a zároveň nesmírně tajemně:


"Linkin Park jsou připraveni osvobodit se ze škatulky. Deska Minutes To Midnight představovala po vydání dvou téměř identických alb umělecký posun, a kapela teď opět posouvá své hranice.
Jeden ze dvou vokalistů, Mike Shinoda, pověděl Sun Media, že další album zatím produkuje on, ale někdy v budoucnosti možná uvítá pomoc.
"Moc rádi zkoušíme něco nového a pokoušíme se posunout hranice toho, jak nás lidé znají. Zatím se dá těžko odhadnout, kam směřujeme, ale Minutes To Midnight nám podle mě rozhodně otevřelo mnoho nových cest a možností, a to jak po stránce zvuku, tak i nahrávání."


Teď jen doufat, že omlátit lidem skoro rok dopředu ujištění, že to opět bude jiné, stačí. Posledně to nestačilo. Možná se z toho poučili, protože intenzita, s jakou se do toho pustili, už začíná být otravná. Ale pokud se to má dozvědět i ten nejposlednější nechápavec, kterému se to musí zopakovat desetkrát, nedá se svítit.

Zdroj: lp.chemist.sblog.cz

Zkouška ;)) docela prdel...

11. ledna 2009 v 19:03 | Jirka |  Články

Takže... dneska toho moc nemáme ani v podání LP, a proto vám sem dát takovou blbůstku která se týka ohledně naší kapely. Měli jsem opět další zkoušku, která opět a zas xD byla úžasná, jak by ne. Můj kolega Jenda si dal jednu kuželku a jelo to xDD

Snažili jsem se nafotit, ale stejně jsme udělali jaksi "hovno" :D ikdyž pár fotek by se našlo, já jako trapák sem musel sedět na židly protože eště nemám BOHUŽEL pás...

Tady je pár foteček xD

Jenda s kuželkou xDD

Harry Potter a Princ dvojí krve

10. ledna 2009 v 23:02 | Jirka |  Články
HARRY POTTER?! cože?!.... ano, já véééélký fanoušek Harryho Pottera už od jehoprvního vydání... ho dávám i na můj blog... x))

Malá galerie fotek je zde ;)

Již 5 rok už je náš Harry Potter slavný a pokračuje ve svém příběhu... Další díl Harryho bude Princ Dvojí Krve... Bude to opravdu skvělý díl, jeden z nejlepších vůbec, určitě jo... četl jsem knihu a opravdu nářez... Ale proč nebyla premiera v listopadu 2008? Jak nám slibovali ?... no jsme se nedočkali :( Nesmíme zoufat ;) Premiera Harryho Pottera a Princ Dvoji Krve bude 17 července 2009, máme se na co těšit ...

TRAILER

Můj překlad, teda trošku mi pomohl Petr (mámky přítel)

"Určitě jsi zvědavý, proč jsem tě dnes večer zval."
"Při vší uctě pane, jsem sipo těch letech už zvyknul."
"Chyť se mé ruky."
"Harry, chtěl bych ti představit profesora Horacia Křiklana"
"Jak vidíte, předvámi je zvláštní malinký lektvar"
"Způsobuje silnou posedlost nebo poblouznění"
"Já ji miluji!"
"Fajn!Milujes ji! Ale viděl si ji vůbec někdy?"
"Ne..."
"Představíš mě?"
"TENTO ROK"
"MINULOST TAJÍ TEMNÉ VĚCI!"
"To na co se díváš, jsou vzpomínky"
"A teď hned vypadni!!"
"To je také lež"
"POUZE ON"
"Ty jsi vyvolen, Harry"
"MŮŽE ODHALIT PRAVDU"
"Hej.Zajímá se o tebe jen proto, že si myslí, že jsi vyvolený."
"Ale já jsem vyvolený!"
"Tak promiň, dělal jsem si srandu"
"Bez této vzpomínky..."
"By selhala šance změnit náš svět"
"My nesmíme selhat!"
"Potřebuješ nás, Harry"
"Brante se, vy zbabělče!"
"Harry!!!"


Starší trailer, ale docela dobrá kvalita...
+Cz sub...

Fort Minor - Historie

10. ledna 2009 v 13:58 | Jirka |  Fort Minor

Mike Shinoda, rapper Linkin Park a klávesista. Zakladatel Fort Minor, kteří se podle něj měli stát prostředkem jak se trochu vrátit zpátky k jeho hip-hopové minulosti. Napsal všechny texty a hrál na všechny nástroje které můžeme na albu slyšet. Část z umělců, kteří s ním spolupracovali na albu The Rising Tied pochází z vydavatelství Machine Shop Recordings, které má vyhledávat nové hudební talenty a je vlastněno Linkin Park.


Styles Of Beyond pocházejí z Los Angeles, kde jsou uznáváni jako undergroundová hip-hopová skupina. V současnosti mají tři členy, těmi jsou Ryu (Ryan Maggin), Tak (Takbir Bashir) a DJ Cheapshot. Za sebou mají dvě alba (podle toho jak jsem je napočítal na Amazon.com =). jsou jedni z mála lidí spolupracujících na Fort Minor, kteří s Mikem Shinodou jezdí na turné. Ono by to asi jinak nešlo...Holly Brook se v prostředí hudby pohybuje už odmalička, kdy už v šesti letech vystupovala po celém americkém Středozápadě. Tyto výlety se jí ovšem často stávaly překážkou ve škole, kdy jí ředitel několikrát udělil důtku za příliš mnoho zameškaných hodin. Důtky se ale vyplatily, protože dnes je obdařená opravdu podmanivým hlasem, který uplatnila nejvýrazněji ve skladbě Where´d You Go. Nyní vydává své debutové album Like Blood Like Honey.


John Legend, vlastním jménem John Stephens, se narodil v Ohiu, kde už od pěti let získával hudební vzdělání. V šestnácti letech odešel studovat z Ohia do Philadelphie, kde začal poprvé hrávat před větším obecenstvem. Po promoci se přestěhoval do New Yorku, kde si pomalu začal vytvářet stabilní fanouškovskou základnu a kde také poprvé vydal své CD, které později prodával na koncertech. Po nějaké době začal spolupracovat s hvězdami hudební branže, jako Aliciou Keyes, Janet Jackson a Kanye Westem, pro které napsal některé texty. Jeho první, opravdu profesionálně nahraná deska vyšla v roce 2004, a dostal za ní několik cen Grammy.

Co je to Linkin Park Underground?

10. ledna 2009 v 13:44 | Jirka |  About Linkin Park
Linkin Park Underground je oficiální fanklub kapely Linkin Park. Poprvé byl spuštěn v roce 2001 a letos běží už jeho 8. ročník. Tvoří speciální komunitu těch nejlepších a nejkvalitnějších fanoušků Linkin Park (takže žádný teenies =).


Registrace a členství je na jeden rok, a stojí i spoštovným přes oceán 32 dolarů, což je při dnešním kursu asi 700 korun. Za tuhle cenu dostanete speciální členský balíček který obsahuje následující:

 • Tričko DC, navržené Mikem Shinodou
 • CD s nevydanými nahrávkami
 • Potítko
 • Členskou kartu
 • Trsátko na kytaru
 • Samolepky Linkin Park
 • Přívěšek na klíče
 • Přístup do členských sekcí stránky LPUnderground.com
 • Možnost setkat se se skupinou na jejich koncertech
Pro platbu potřebujete kreditní kartu, nechráněnou proti nákupům na internetu.

Joe talks about new album + 2 photos studio

8. ledna 2009 v 21:36 | Jirka |  Linkin Park news
Čím déle jsou Linkin Park ve studiu, tím bizardnější informace se objevují. A to zmizeli ze světa teprve před čtvrt rokem.Od té doby se všichni členové předhánějí v tom, kdo podá neuvěřitelnější informaci o desce, kterou právě nahrávají (troufám si říct, že už nahrávají, protože pokaždé, když se už vydali do NRG Studios, byli už v docela pokročilé fázi).Naposledy se přidal Joe.


Joe: "Půjde něco úplně nového po zvukové, i vizuální stránce. Snažíme se využít tu nejnovější technologii, abychom se i nadále udrželi v čele nové etapy hudebního světa. Tímhle vyvrcholí vše, co jste až doposud zažívali s klipy a vším ostatním." Není ale jisté, jestli je tento multimediální projekt onou tématickou deskou, o níž již mluvil Chester Bennington.

Děsivé. Za těchhle okolností mě napadá snad už jenom jejich vlastní verze Second Life.


Skončím věcí, kterou jsem chtěl přidat už asi před dvěma týdny, ale v žáru šprtání a zápočtového týdne (a nebudeme si nalhávat, po Silvestru se mi to vykouřilo z hlavy už úplně) jsem na to úplně zapomněl. Dvě fotografie Mikea ve studiu, včetně miniaturní ukázky pravděpodobně nové tvorby. Až si někdo z vás pořídí elektronový mikroskop, třeba z toho něco zjistí:

Jo a jen tak pro zajímavost, můj blog vidělo přesně 700 lidí... děkuju xD

Novinky okolo naší skupiny ;-))

6. ledna 2009 v 20:08 | Jirka |  Články
Takže je to tady ;)) konečně jsme se rozhodly a jsme officiální ... "hurááá" Naše skupina Hoštecko-Malešovská se neoficiálně jmenuje The $olidarity... aneb. Amater Punk... xDD žánr Punk aneb. Amater Punk xDDDCo nám chybí?
No chybí nám docela základ... bicí...

Jestli by měl nikdo zájem stát se členem skupiny jako bicí kontaktujte nás na můj mail pak se dohodnem... díík ;) Fotodance@seznam.cz

Členové kapely:
kytara a zpěv: Jarda Jeník - Jéňa
bassa: Jirka Zeman - Zemi
bicí: unknown xDD


Naše skupina je založena na skupinách: Ramones,Linkin Park,The Casualties,Sex Pistols,The Fialky,Billy Talent

Ostatní info zatím není jistý... budem zakládat i učet na BandZone.cz... a určitě nahrajem nějaký nahrávky ;))

Zatím nějaký texty na naše Demo verse... >>> ZDE <<<

Nejsou správně zapsaný to udělám až bude samostatná rubrika TEXTY ;)) ...
To je asi všechno k naší kapelce ;))

Mike talks about new album

6. ledna 2009 v 19:17 | Jirka |  Linkin Park news
Linkin Park jsou podle všeho ve studiu zamčení a ven snad nevyjdou ani na záchod. To je na jednu stranu dobře. Pokud už ale někdo vyjde, tak to je většinou Mike.

Nejdůležitější je opět to nejkratší. Všichni čekáme desku, všichni se na ní těšíme, a nejnovější Mikeův komentář může jen zvětšit naše napětí:


"Se začínajícím rokem 2009 Linkin Park doufají, že letos vydají novou desku. Mike Shinoda říká, že chtějí, aby šlo ale o víc, než jen obyčejnou desku. Poměrně tajemně říká: "Naším cílem je něco většího, než album. Nechceme jen to, ale desku, a něco navíc."

Takže kdyby opět vydali DVD o natáčení, měli by splněno. Klidně by ale mohli přiložit i panenky voodoo všech členů. Nebo sbírku fotografií "Majk a bobr v deseti variacích."

Důkazem, že by Mike mohl občas vyjít ven (dá se někde v temném sklepení chytit wi-fi?), je i poslední příspěvek na blogu, kde nám opět připomíná svou besídku... ehm, výstavu. Proč je to důležité? Všichni přece chtějí vidět Mikea, ne? Všichni jsou z něj úplně na větvi. Ostatní jsou jenom křoví. I Chester. On zase není tak famózní zpěvák, věřte mi.

Teď vážně... nevidíte ho často mluvit o minulosti, tím méně o tom, co mohl dělat bez Linkin Park. Naposledy to bylo někdy s Fort Minor. Teď k tomu máte opět příležitost.Zdroj: mikeshinoda.com a lptimes.com
Překlad: lp.chemist.sblog.cz

Empire: Total War - dojmy z bety

5. ledna 2009 v 21:47 | Jirka |  Hry
Přes menší odklady se nám vydání dalšího dílu této veleúspěšné strategické série Total War blíží a i tentokrát to vypadá na pořádný nášup. Díky domácímu vydavateli, kterým je společnost CD Projekt, jsme dostali příležitost vyzkoušet si novinářskou preview-verzi Empire Total War. Ta sice neprezentovala všechny možnosti finální hry a nebyla ani zdaleka vyladěná, přesto jsme v ní mohli s dvouměsíčním předstihem před plnou verzí vyzkoušet hlavní herní novinky a změny oproti předchůdcům na vlastní kůži.

Boj o nadvládu na moři
Dějově se Empire Total War posouvá o dalších pár století blíže k současnosti, přesněji řečeno do doby, kdy v zámoří naplno propukla válka o nezávislost a v Evropě se schylovalo k Napoleonským válkám. Urputně se bojovalo i o nadvládu na moři, která se stala životně důležitou zejména pro kolonizační mocnosti.

Zatímco minulé díly TW námořní bitvy moc neřešily, Empire do nich chce jak se patří pořádně šlápnout. Osobně jsem se na něco podobného těšil už hezkých pár let, protože od dob Age of Sail nevznikla žádná strategie s věrnou simulací těchto bitev. V poskytnuté preview-verzi šel sice zapnout jen úvodní trénink na moři a jeden stejně laděný scénář, ve kterém se proti sobě střela pětice anglických lodí se stejně velkou americkou flotilou, ale mé dojmy byly veskrze kladné.

První, co člověka upoutá, je rozhodně grafika. Pominu-li ztvárnění mořské hladiny, která už dneska stěží někoho ohromí, tak určitě nejvíce zaujmou propracované modely lodí. Ty zaslouží opravdovou pochvalu. Nechybí detailní zpracování palub (vidět je skrze otvory i do spodních pater), stěžňů a množství lanoví s provazovými žebříky. Jediné, co mě zatím úplně nenadchlo, bylo ztvárnění plachtoví, jenž mohlo být kapku reálnější. Nejlepší je ale vidět po lodi pobíhat posádku. Například námořníci vykonávají své přidělené pracovní role a jejich činnost je závislá na manévrování s plavidlem. Vojáků se tato činnost netýká, seskupují se na stranách lodě a čekají na rozkaz k palbě z mušket nebo na případnou zteč. Do zteče se ale jinak zapojuje celé mužstvo, ne jen vojáci.

Průběh bitvy
Nejdříve jsem v pauznutém režimu rozestavil své lodě do bojové pozice (například vodorovnou řadu, klínová formace atd.) a poté jsem už mohl vyplout směrem k nepřátelským pozicím. Situace byla na první pohled poměrně nepřehledná, zvlášť když se lodě vzájemně mezi sebou propletly a děla pálila o sto šest na každou stranu, ale během chvilky jsem si zvykl. Nejlépe se mi osvědčilo menší lodě nechat řídit automatem a osobně velet vlajkovým lodím s největší palebnou silou. Při této bitvě jsem preferoval čistě silové řešení, což znamenalo nepřítele hlavně co nejdříve neutralizovat a neztrácet čas snahami o zahákování a následným zápolením muže proti muži.

V boji na moři je jinak nejdůležitější manévrování, protože aby byla palba z děl efektivní, musejí být lodě k nepříteli otočené bokem. Na hráči je výběr střeliva od univerzálních koulí přes řetězové střely (ničení stěžňů a plachtoví pro znehybnění nepřítele) až po šrapnelové střely (účinná likvidace posádky na palubě).

Možnosti ovládání
Samotná palba je buď automatizovaná nebo manuální, případně lze ještě nastavit soustředěné salvy, jejichž příprava sice zabere nějaký ten čas navíc, ale jejich účinek je zdrcující. Vítězství mají v jednotlivých soubojích více podob. Buďto soupeře rozstřílíte na kousky a poroučí se ke dnu nebo ho ve vhodný okamžik zahákujete a ztečí získáte nad jeho plavidlem plnou kontrolu. Soupeř se ještě může vzdát a z boje s vytaženou bílou vlajkou odstoupit.

Kormidlování lodí je uzpůsobeno větším bitvám a je tudíž vcelku jednoduché. Lodě se dají ovládat podobně jako oddíly vojáků v pozemních bitvách, což znamená, že po označení jednotek si kliknete na cílovou destinaci a nastavíte si ještě, kam mají směřovat přídě plavidel. Existuje však i další způsob, který, jak jsem později zjistil, je nově aplikován i u pozemních jednotek. Každou loď jde individuálně ovládat rozkazy (buď tlačítky na herním interface nebo klávesovými zkratkami) v podobě dopředu, stát a otočit doleva či doprava.

Tímto způsobem jednotku ovládáte, aniž by měla nějaké cílové místo, ke kterému má doplout. Je to trochu na čas náročnější způsob, ale zase představuje možnost, jak třeba prokličkovat mezi nepřátelskými loděmi nebo provést několik rychlých otáček za sebou. Zatímco například levá část paluby nabíjí svá děla, můžete využít rychlé otočky a vypálit z děl na pravoboku.

Střelba z řad nebo útok na bodáky?
Jelikož hlavní kampaň byla v této preview-verzi nepřístupná, musel jsem vzít za zavděk jen ukázkou z příběhové kampaně věnované cestě za americkou nezávislostí. Ta je pro sérii Total War poměrně nezvyklá a jsem moc zvědavý, jak bude vypadat ve finální verzi. Hratelná byla jen její třetí kapitola, která začíná roku 1775 a bojovali zde opět Američané proti Britům.

Po jejím spuštění mě dění přeneslo na začátek pozemní bitvy u Lexingtonu, kde jsem se v roli Američanů bránil útokům. Jelikož jsem držel kopec, na který se Britové museli horko těžko škrábat, byla má úloha obránce o poznání snadnější. Základem bylo ucpat všechny přístupové cesty vlastními vojáky a nepřipustit průlom. Dobře se osvědčila i dělostřelecká podpora, která přesnými zásahy dokázala útočící jednotky zdatně decimovat na velkou vzdálenost.

Změnu stylu hraní jsem oproti Medievalu II nebo Rome zaregistroval hned od prvních okamžiků. Základem bojů je totiž manévrování s oddíly tak, aby na sebe mohly co nejlépe střílet. Velkou část potyčky tak stráví oddíly na dostřel a ve vyrovnaných řadách. Když někdo utrpí velké ztráty, z bitvy ustoupí. Pokud ale střelba přechází do patové situace nebo dojde munice, jde se do útoku na bodáky, který už více evokuje vzpomínky na klasické boje z minulých dílů Total War.

Jízda v tomto scénáři hrála jen vedlejší roli. Proti normálním pěchotním oddílům v plné síle neměla šanci a vždy to skončilo masakrem. Osvědčila se mi proto jen při útoku na nepřátelská dělostřelecká postavení (dělostřelectvo naopak nabylo na razantnosti a významu) a na likvidaci ustupujících nebo nezformovaných oddílů. Uvidíme časem, jak efektivní bude jízda z hlediska celé kampaně. Nechci soudit jen na základě jedné bitvy.

Od království k demokratické republice
Když byl výše popisovaný střet dobojován, mohl jsem ještě krátce nahlédnout na hlavní strategickou mapu této kampaně, která zobrazovala východní pobřeží severní Ameriky spolu s latinskou a kouskem jižní Ameriky. V této části hry je skoro vše dobře známé už z minula, tedy až na pár odlišností. Mapa je rozdělena na provincie, kde se nalézají města a vojenské či diplomatické jednotky. Hraje se zde opět na tahy a je nutno pracovat na výstavbě budov a verbování armád.

Rozdíl je ale například ve formě vlády. Americká kampaň funguje s hlavou státu, která je každých 8 let volena. Dále se zde nacházejí ministři pro různá politická odvětví, kteří jsou rovněž voleni a stojí proti nim skutečná opozice. Celá vláda je navíc pod drobnohledem obyvatel a ti ovlivňují ukazatel popularity, který průběžné stoupá nebo klesá.

Co jsem vypozoroval, stoupnul význam obchodu a dokonce se zde objevuje i světový trh s komoditami. Výše státní kasy tak zřejmě bude záležet i na exportních schopnostech každé země. Novým prvkem je rovněž výzkum technologií a vědy, který je rozdělen na vojenskou, průmyslovou a filozofickou oblast.

GALERIE >>> ZDE

Tato preview-verze Empire Total War mě pořádně namlsala a opravdu je nač se těšit. Sice škoda, že jsem nemohl vidět fungování hlavní kampaně nebo si vyzkoušet boj na evropském bojišti, ale přesto je vidět, že vývojáři udělali od Medievalu II značný pokrok. Sny o námořních bitvách se staly skutečností, čeká nás kromě zcela volné kampaně i hutné tažení za nezávislostí amerického kontinentu. Do pozemních bitev zase zavanul svěží vítr v podobě modernějších zbraní, než jaké bývaly meče, luky a kopí. Těšme se na konec března, kdy u nás Empire Total War vyjde s českými titulky.


KOUPIT HRU >>> ZDE

Pár fotek na které musíte zírnout xDD

4. ledna 2009 v 0:01 | Jirka |  Linkin Park
Najednou projíždím tak na netu po fotkách a narazil sem na jednu fakt StYlOvOu... xDD Některý z vás už ji možná viděla, ale stejně je hustá a musím ji sem dát... xDD

Mike Shinoda aneb. Hello Kitty xDHardwarové nároky Saints Row 2 PC

2. ledna 2009 v 16:45 | Jirka |  Hry
S blížícím se vydáním PC verze městské akce Saints Row 2 její autoři z Volition upřesnili oficiální hardwarové požadavky. Mezi těmi je dle očekávání i internetové připojení nutné pro aktivaci legální kopie přes Steam. Jeho použitím chtějí vývojáři předejít problémům, které se svými DRM mělo např. v poslední době EA. A co se těch nároků týče:
 • Minimálně dvoujádrový procesor Core 2 Duo nebo Athlon X2 na frekvenci 2.GHz, doporučeno 3.2GHz
 • 1GB operační paměti, doporučen dvojnásobek (nejen pro Vistu)
 • 128MB grafická karta s shader modelem v3.0, minimálně GeForce 7600 nebo Radeon X1300, doporučen dvojnásobek paměti a modely GeForce 8800 a výš, příp. Radeon HD3850.

Saints Row 2 má vyjít pro PC s českými titulky a manuálem někdy v lednu, i když to zatím není stoprocentně jisté a může se z toho vyklubat únor či březen... osobně se na tuto hru těším až moc :)) sem zvědavej jestli je to OPRAVDU lepší než GTA jak většina lidí říka ...

Road To Revolution v nové LPTV

2. ledna 2009 v 16:20 | Jirka |  Linkin Park news
No tak teda šťastný nový rok :)) Rok 2008 utekl jako voda a 2009... to bude to samí xDD Každý určitě má nějáké předsevzetí, já osobně mám jedno :D seru na blog... nééé tak docela jako, ale tak mám na mysli a určitě ty kteří na můj blog chodí vědí že nepřidávám novinky okolo jiných skupin než je Linkin Park, jo protože na ně seru... poslouchám je, ale nikdy se o ně nebudu tolik zajimat jako o Linkin Park takže prostě KONEC snima :D

Teďka už k novince.Takže je momentalně málo novinek ze světa LP... nic moc se nedějew apod.

Úplně nejčerstvější je nový díl LPTV.Když jsem se dozvěděl, že je o Road To Revolution, protočily se mi panenky... Každopádně, uvidíte, že ani po víc jak deseti letech pohromadě Linkin Park nepřešlo setkávání s fanoušky. Tentokrát to byli výherci soutěže o účast na soukromé premiéře výše zmíněného DVD, spojené s autogramiádou kapely. Pro víc údajů... se podívejte na video.


O trochu méně čerstvý (a taky mnohem úchylnější) je trailer k filmu Crank 2, který z počátku nevypadá ani jako trailer, ale spíš jako trochu kratší gore-metalový klip. Vlastně ne, nejenom ze začátku, ale po celou dobu. Důležité je ale hlavně to, že upoutávku doprovází skladba Given Up, a že se v něm opět ukáže Chester Bennington. V čase 1:44 - 1:45. Krátké, ale důležité.

Zdroj: lp.chemist.sblog.cz