Prosinec 2008

Chestrova aukce, jeho bývalého auta...

28. prosince 2008 v 11:21 | Jirka |  Linkin Park news
To nejzajímavější z posledních čtyřech dnů (protože si přiznejme, že se toho zatím moc neděje) je určitě aukce Chesterova bývalého auta, typ PT Cruiser od značky Chrysler. Auto se prodalo už 26. prosince (tedy včera), za necelých patnáct tisíc dolarů. Za vozítko o výkonu autíčka pro panenky Barbie je to docela dobrá cena, a když si připočítáte kredit předchozího vlastníka...

Linkin Park se také ještě před Vánocemi stihli vyjádřit k probíhajícímu sporu mezi Warner Music Group a serverem YouTube.com, z něhož se Warner po neschopnosti obou stran dohodnout se na licenčních podmínkách rozhodl stáhnout videa, v nichž zní skladby interpretů, patřících pod jeho křídla:


Mohli jste si všimnout, že některá z videí Linkin Park na YouTube se nedají přehrát. Warner Music Group a YouTube se nemůžou dohodnout na licenčních podmínkách, pod kterými by videa mohla na stánkách být. Můžete je ale stále najít na http://myspacetv.com/linkinpark. Použijte odtamtud cokoliv budete chtít, a nahraďte tím teď už nefungující videa z YouTube. Za tuto nepříjemnost se omlouváme.


Zdroj: lp.chemist.sblog.cz

Recenze - Mortal Kombat vs. DC Universe

27. prosince 2008 v 10:38 | Jirka |  Hry
Ačkoli jsem počítačo
ví nadšenec a néé konzolový tak určitě každý z vás zná ... Mortal Cobat, jestli ne tak to musí být nikdo z Magórie.Je to klasika a nejlepší karate co kdy na vymysleli(ale teďka je to i na konzole...) a tak jsem se rozhodl, že udělám malou recenzi o nové hře Mortal Kombat vs. DC Universe...nebo spíš okopčim... :D

Mortal Kombat zažil premiéru už v roce 1992 na herních automatech. Virtuální bojovníky zaujal především svou brutalitou, do té doby zcela nevídanou. Někteří pamětníci možná nebudou souhlasit, ale hlavním lákadlem nebyl ani tak propracovaný soubojový systém, či na svou dobu ohromující grafické ztvárnění, ale možnost protivníka dobít pomocí jednoduchých komb, totálně ho zničit v gejzírech doprovodné krve. Vyvrcholením téhle krvavé lázně byly takzvané Fatality, jakési konečné zúčtování v podobě oblíbeného trhání páteře, pálení ohněm a dalších chuťovek nejspíše inspirovaných nočními děsy Eda Boona, duchovního otce Shang Tsunga, Sub Zera a ostatních řezníků, bojujících "ve službách" Mortal Kombat.

Střet dvou odlišných světů
Nyní se na pultech objevil nejnovější Mortal Kombat vs DC Universe a krvavým hrátkám je konec. Spojit bandu "zabijáků" Eda Boona s partičkou víceméně kultivovaných komiksových superhrdinů je jistě skvělý obchodní tah, ale pro skalní fanoušky je tento "sňatek z rozumu" ranou pod pás. S příchodem hladce oholeného Supermana do ringu přišlo i logické snížení (ne)přístupnosti hry. Pánové z DC Universe přeci nenechají svá dítka trhat na kusy.


Zde se můžete kouknout na pár obrazků... http://games.tiscali.cz/reviews/mortalkombatdc/x1.html


Pravda, Mortal Kombat sice už není, co býval, ale hned v úvodu musím vyznavače krvavých sportů uklidnit. Fatality zůstaly zachovány. Fatality v podání bojovníků původního Mortal Kombatu i takzvané heroic brutality v případě komiksáků jsou nicméně zmírněny, aby vyhověly podmínkám ratingu (aby hru bylo možné prodávat mladším zákazníkům). Ubylo krve a také intenzity násilí, ale jinak si není na co stěžovat. Například Sub Zero dál mrazí své protivníky, Scorpion je pěkně po staru flambuje, Raiden zase ničí silou blesku… trochu mne překvapil až Liu Kang, když pomocí magie nechá na protivníka spadnout automat s verzí původního Mortal Kombatu.

Komiksoví slušňáci se pak nechtějí nechat úplně zahanbit. Batman tedy dokáže přivolat hejno netopýrů (spíše okřídlené piraně), Superman zatluče svého soupeře pěstmi do země, Joker použije balíček karet jako létající žiletky, Nejvíce na mne zapůsobila fatalita v podání Deadstroka, který - stejně jako jeho komiksová předloha - vykoná svou práci nájemného vraha nekompromisně a bez emocí. Celkový dojem z fatalit je více než dobrý, stále plní svůj účel i bez použití přehnané brutality.

Poháněno Unreal Enginem
Všichni si asi dovedeme představit, jak by měla vypadat zranění soupeře poté, co ho Jax přátelsky poplácá ocelovou paží. Po sérii ran by se měl protivníkův obličej změnit na rostbíf, nicméně díky vyhovění ratingu tady vyvázne jenom s pár odřeninami. Je mi celkem jasné, že ikoně, jakou je Superman, nemůžete jen tak zrušit zubní kartu, ale nemožnost třeba mu jen rozcuchat pěšinku pro mne osobně bylo velkým zklamáním. Ještě horší to je v případě Catwomen, zip držící její výstavní pětky je prostě nezničitelný! Daň za přístupnost hry co nejširšímu publiku je tak znát v téměř každém okamžiku.


Na druhou stranu lze modelům postav máloco vytknout. Stará parta v čele s Raidenem si zachovává styl ostřílených válečníků, na superhrdinech je vidět spolupráce s kreslíři z DC Universe, například Catwomen nebo Batman vypadají naprosto skvěle. Poněkud hůře již dopadla animace postav. Zvláště v porovnání s plynulými pohyby a dynamickým ztvárněním boje v Soul Caliburu působí rozpohybování v MK poněkud toporně a nepřirozeně.

Kompletně přepracovaný soubojový systém
Ovládání je intuitivní a velice brzy vám přejde do krve. Jednotlivé údery se dají téměř libovolně skládat do komb, zkušení hráči dokážou vyřídit soupeře jedinou souvislou sérií úderů. Největší kámen úrazu překvapivě nespočívá ve hře samotné, ale v klasickém Xbox ovladači, který je pro bojové hry, hlavně díky nedělenému směrovému kříži, téměř nepoužitelný. Dokončit s ním některá delší komba je tak spíše dílem náhody.

Rage ukazatel, umístěný pod ukazatelem zdraví, je další příjemnou novinkou. Pokud inkasujete rány nebo jen bezmocně bušíte do protivníkova krytu, zvyšuje se zuřivost vaší postavy. Zpola naplněný ukazatel vám umožní přerušit kombo soupeře protiútokem, zcela naplněný ukazatel spustí "Rage mod", trvající několik vteřin, během kterých se vaše postava změní v nezranitelného berserkra. Správným načasováním využití Rage tak můžete lehce zvrátit průběh střetu.

Arény jsou ponuré a spolu s hudbou hrající na pozadí dobře navozují atmosféru boje. Všechny jsou navíc víceúrovňové, někdy použijete soupeře jako beranidlo a prorazíte si s ním cestu zdí na další bojiště. V lokacích se nachází řada předmětů, které se při úderu rozbijí, avšak na hratelnost nemají žádný vliv, jde pouze o vizuální efekt. Bojovat přitom budete uprostřed Gothamu, v Batmanově netopýří jeskyni nebo na mém oblíbeném místě, které je vypodobněním pekla.

Další herní módyVedle klasických komb je tu ještě Rage mód a jakési minihry uprostřed soubojů v podobě Klose Kombat, Free Fall Kombat a Test Your Might. Tyto minihry jsou vesměs zajímavým zpestřením soubojů a přitom nijak nenarušují tempo. Klose Kombat a Free Fall Kombat jsou založeny na jednoduchém principu "kámen, nůžky, papír" - v tomto případě vlastně "pěst, kopačka, něco mnohem horšího". Jde o jakési hádání úderů soupeře, k čemuž směřujete včasným mačkáním tlačítek při snaze participovat úmysly protivníka.

U Free Fall Kombat k tomu dochází při pádu z arény s následným "pošťuchováním" se ve vzduchu. Test Your Might naproti tomu přichází s o poznání méně záživnějším motivem rychlého mačkání tlačítek s tím, že ten, kdo prostě mačká rychleji, nakonec vítězí. V manuálu by nemělo chybět varování: Test Your Might může způsobit křeč a poškození ovladače.

Primární volbou hry pro jednoho hráče je Story mód. V jeho úvodu si zvolíte frakci, za kterou chcete bojovat, tedy bojovníci Mortal Kombatu a nebo Superhrdinové. Jedná se přitom o sérii soubojů pospojovaných nehratelnými sekvencemi. Před střetem si ale nemůžete vybrat postavu, její volba logicky vyplyne z příběhu, takže jste nuceni zvládnout všechny postavy včetně těch, které vám dvakrát nesednou. Uvedené samozřejmě neplatí v klasickém Arkade režimu, kde se zhostíte role vámi favorizovaného bijce. Vyprávět příběh, při propojení obou světů, v němž jde o zničení hlavního zloducha hry Dark Kahna, vypadá jako nadlidský výkon, ale výsledek působí překvapivě dobře. Dobrý je konečně také Extras přídavek v podobě biografie charakterů.

Multiplayer
Až získáte dojem, že jste neporazitelný mistr Mortal Kombatu a Superman je vaše druhé já, nadešel ten správný čas připojit se ke službě Xbox Live a zakusit něco nevídaného - hořkost porážky. Asi největší nedostatek soubojového systému MKvsDC se projeví až v klání proti zkušenému hráči, kterých jsou na Live spousty, a tím je málo účinný protiútok. Pokud uděláte chybu a dovolíte soupeři použít kombo, nemáte prakticky šanci přerušit jeho sérii úderů, jedinou alternativou se tak vlastně stává využití rage energie. Při vyšší obtížnosti hry nebo v multiplayeru jste nuceni pouze útočit, použití defenzivního způsob boje se totiž rovná sebevraždě. Na případně taktické souboje, jaké známe například z Virtua Fightera 5, můžete tedy rovnou zapomenout.
Po připojení na Xbox Live můžete volit z několika možností. Ranked Match: systém vybere protivníka přibližně odpovídajícího vašim kvalitám. Souboje se započítávají do online statistik, každý z vašich přátel se může podívat, jestli jste břídil nebo skutečný mistr boje. Player Match: stejné jako u Ranked, ale výsledky se tentokráte nezapočítávají do statistik. Private Match: zde máte možnost pozvat konkrétní osoby a známé z Xbox Live k přátelské taškařici. Další variantou online soupeření je připojení do stálých chatovacích místností, kde můžete mezi zápasy nezávazně poklábosit se stejně zaměřenými hráči, případně je vyzvat na souboj.

Souboje na Xbox Live probíhají bez větších potíží. Zpočátku si musíte zvyknout na nepatrné zpoždění reakcí postavy na zmáčknuté tlačítko úderu způsobené odezvou serverů, ale pokud máte zkušenosti s online zápolením v bojových hrách, nebude to pro vás žádný problém. Po dobu testování se mi nestalo, že bych neměl s kým hrát, počet připojených hráčů se pohyboval v řádu stovek.

Jsme ve finále a přichází čas na závěrečné zhodnocení. Mortal Kombat vs DC Universe se v konkurenci bojových her na současných konzolích určitě neztratí. Celková vyváženost postav a pozměněný soubojový systém nabízí překvapivou hloubku a dobře fungující online aréna dává zde recenzované novince téměř neomezenou životnost. Tedy pokud Midway v příštích měsících nezkrachují a nevypnou své servery...

Zdroj: games.tiscali.cz

v0.2 - Linkin Park Matrix + Hybrid Theory

27. prosince 2008 v 0:40 | Jirka |  Web Desing
Tenhle design tady byl opravdu krátce... mě osobně se vůbec nelíbí... nevím jak vám...

Šťastné a veselé, jako dárek RtR od LP x))

24. prosince 2008 v 9:20 | Jirka |  Články
Přeju vám hodně zdraví a vánoční pohody, určitě se celý den budete koukat na televizi co? Já to moc nemusim :)) spíš budu dodělávat nějáké ty věci, např. dobalovat dárečky :)) No a pak bude večer a to se tešim na řízky xDD


Ne prostě si užijte všechny svátky vánoční a ať máte móóóócinky dárečků x)))) Doufám, že alspoň někteří z vás mají sníh... x) ptže já ho nemam x((

Protože jak jistě vidíte v nadpisu je tam i "jako dárek RtR od LP" xD no ptže LP se rozhodli členům LPU poskytnout Road To Revolution,kdo ho ještě neviděl... No roznodně je to nezkrácená verse 45 min. mě to nabíha doufám že naběhne... Road To Revolution naleznete na officiálních stánkách Linkin Park... x)) přeji příjemnou podívanou.

Problémy s Youtube zasáhly i LP

23. prosince 2008 v 9:41 | Jirka |  Linkin Park news
Dneska sem tak projížděl na netu různý stránky ohledně LP a našel sem novinku ;)) sice špatnou, ale nic no...


Je to opět Mike a Rob (který zase bude jen mlčet) a rozhovor s Artisan News, kde se vyjádřili k tomu, jakou měl pro ně Jay-Z úlohu v Milton Keynes a tím pádem i na DVD Road To Revolution:


"Řeknu to asi ošklivě - a Jay-Z by se mi určitě vysmál, kdyby to slyšel - ale on byl vlastně náš předskokan, to je jasné. To vždycky moc rád říkám svým přátelům. Žijeme všichni ve Spojených státech a prodáváme miliony desek. Tak je to ale jenom v Americe. Když vyjedete někam jinam, je to všechno o něčem jiném. Stejně je to s každou kapelou. Když jsme třeba byli v Německu, předskakovali jsme kapele, o které u nás nikdo neslyšel, ale oni fungují už deset patnáct let. Moc se mi "líbilo," když jsem mohl zavolat svým známým a říct: Jo, v Milton Keynes nám bude předskakovat Jay-Z, protože jsme hrozně moc slavná kapela. [pozn. myšleno samozřejmě ironicky]. Moc rád se tomu zasměju, protože se nesnažím brát kapelu... No, hudbu beru z toho úhlu, že do ní dáváme opravdu hodně z nás, je pro nás důležitá, ale pokud jde o naše postavení jako skupiny a společenskou velikost, je mi to docela jedno."


To druhé se sice přímo netýká Linkin Park (i když zmínka o nich se mnohokrát najít dá), ale přesto to jistě ovlivní šíření jejich materiálu a například i natáčení živých záznamů. Jak jste si určitě všimli, z YouTube.com začala velkou rychlostí mizet videa, spojená téměř jakkoliv s Linkin Park, ať už šlo o klipy, rozhovory, nebo i coververze. Postižen tím byl i oficiální kanál Linkin Park...

Důvodem je ukončení licenční smlouvy mezi Warner Bros. a YouTube.com, respektive její nyní mateřskou společností Google Inc., podle níž měla Warner Bros. připadnout část ze zisků, které YouTube vytváří přes reklamní poutače u jejich videí. Důvodem k ukončení smlouvy je zřejmě nesplnění smluvních podmínek ze strany YouTube kvůli nerealistickým odhadům zisků, kvůli čemuž tak nedokázali dostát smluvním závazkům s Warner Bros. Proto tedy "Fuck Warner!!! I want to kill them" opravdu není vhodný komentář. Podle výše zmíněné zprávy se na vyřešení sporu pracuje, ale kdy se věci pohnou z místa, to už se odhadnout nedá.


Zdroj: lptimes.com
Překlad: lp.chemist.sblog.cz

Linkin Park - Fotky z koncertu Live in Texas

23. prosince 2008 v 9:04 | Jirka |  Fotky z koncertů
Další várka fotek, ale z jiného soudku x)) Z Live in Texas ... určitě váš nejoblíbenější koncert LP (po RtR nevim).Snažil sem se vyfotit to nejlepší jenže koncert, jak jistě všichni víte, je v trošičku horší kvalitě takže i fotky budou horší ... "bohužel" ale dá se na ně koukat ;)

Fotky naleznete ZDEDoufám že se vám alspoň nějáké líbili :)) určitě vyfotim víc koncertů ;)

Linkin Park - Fotky z koncertu Live in New York

22. prosince 2008 v 17:54 | Jirka |  Fotky z koncertů
No tenhle koncert je trošičku starší a většina z vás ho ani nezná... Protože ani nevyšel x)) Tak sem se snažil (doufám že oceníte :D) to nějak pěkně vyfotit... No a možná se povedlo.

Pár foteček na ukázku máte ZDE


Já ten koncert mám teda v HD rozlišení... Betty vám může povídat xDD Ale na fotkách to moc k vidění není x(( škoda.

( časem určitě fotky budou přibývat, kdybych zase neměl co dělat určitě je sem dám... a dám vám vědět )

v0.1 - Simple Plan Life Styl

22. prosince 2008 v 15:49 | Jirka |  Web Desing
Nic moc desing, ale některým se líbil... x))

Produkce nového songu od Cypress Hill

19. prosince 2008 v 22:43 | Dvoky |  Linkin Park news
No tak se k vám zase jednou hlásím já :-) Po dloooouuhé době a moc se vám omlouvám, prostě sem neměl čas apod.

Ale teďka už jen čistě k novince která se týka LP...

Mike se trochu rozepsal o skladbě, kterou produkoval pro hip-hopové legendy Cypress Hill a taky zabrousil ve vzpomínce do svého dětství. Jako vždy na mikeshinoda.com.
V roce 1991 jsem viděl "How I Could Just Kill A Man" od Cypress Hill v pořadu YO! MTV Raps a naprosto mě dostal. Chtěl jsem to CD na Vánoce, ale máma viděla názvy skladeb alba ("Pigs - Prasata," "Hole In The Head - Díra v hlavě," "Light Another - Zapal další") a rozhodla se, že bych takové texty poslouchat neměl. To mělo za následek, že jsem to album chtěl ještě víc, abych ho mohl poslouchat 24 hodin denně.

Dnes jsem dostal echo od B-Reala, Sena a jejich managementu, že track co jsem pro ně dělal bude na příštím albu. Nedělal jsem pro ně verše jen hudbu/produkci. Je to trochu temnější pohodová skadba, ale má skvělou atmosféru. Chtěl jsem dostat zpět náladu z jejich prvních třech alb, bez toho abych se snažil znít jako Muggs (ne že bych vůbec mohl, ten frajer udělal dost klasiky). Skladbu jsem udělal z kytary, bassy, mellotronu (magnetofonové klávesy) a bicích (a dokonce trochu zahrál na harmoniku) abych tomu dal špičkový zvuk, pak jsem to nasamploval. Znělo to jako nasamplované z vinylu, ale ve skutečnosti je to všechno originální hudba. Docela sranda.

Každopádně bude chvíli trvat než jejich nové album vyjde, ale prozatím můžete mrknout na cypresshill.com.

MS

Zdroj: Mikeshinoda.com
Překlad: Linkin Park.cz

© Další desing - NFS

19. prosince 2008 v 17:15 | Jirka |  Desing pro vás
No je tady další desing z mé sbírky x)) neměl sem co dělat tak sem si stáhnul Photoshop CS4 a hnedka jak mi to šlo líp x)) Tak sem hned vyzkoušel něco udělat nějáký patlaniny ... Dopufám že moje amatérská grafika se vám bude líbit...

v0.3 - Need for Speed ProStreet


<<<ZDE>>>

Trpaslicon 2009 - Beznaděj ho ovládla a měla zničit...

18. prosince 2008 v 10:04 | Jirka |  Články
"Toto je volání o pomoc sedmého ročníku festivalu britského humoru, sci-fi a fantasy. Trpaslicon byl napaden neznámou formou života. Vyměšuje látku, jed, možná dokonce halucinogenní, který vyvolává v obětech pocity beznaděje. Bohužel jsme jí byli zasaženi. Sice redukovanou dávkou, ale je možné, že nás postihnou záchvatýýééáááííííhh…"
Trpaslicon se koná v sychravých dnech od 27. února do 1. března 2009. Zahájení je v pátek v 19 hodin, hromadná sebevražda v neděli kolem 15. hodiny. Místem konání je vzdělávací ústav ZŠ Květnového vítězství 1554 v Praze na Chodově (z metra C Háje autobusem č. 154, 170 nebo 203 do zastávky "Brechtova"). Viz mapka.

Každý, kdo přijde jako troska (tj. neoholen, nečesán, ve vaťáku, v šusťákové bundě z 80. let či jinak zřetelně zanedbán) nebo se převleče na místě, dostane stabilizátor nálady.

Všechny deprimující informace naleznete na webu trpaslicon.cervenytrpaslik.cz.

Prostřednictvím našich dvou bannerů můžete šířit beznaděj a zkázu všude, kam strčíte svůj ksicht.


Děkujůůů

14. prosince 2008 v 11:28 | Jirka |  Články
Tak a je tady další rekord :D můj blog vidělo 500 lidí...

Nová rubrika !!! Desingy pro vás...

14. prosince 2008 v 3:00 | Jirka |  Desing pro vás
Takže mám pro vás 2 desingy ... 1 desing Apple a 2 desing Assassin's Creed :-) Doufám že se vám budou líbit a že je nějak využijete...

Jsou to jednoduše udělaný desingy co by udělalo i 5 letý dítě :-) Ale jsou učiný, jako tím myslím že nějakej trotl si může myslet že je to fakt náročná práce ... xD

v0.1 - Apple

<<<ZDE>>>


v0.2 - Assassin's Creed

<<<ZDE>>>

© Mé pocity o Road To Revolution

11. prosince 2008 v 18:06 | Jirka
Tak vám můžu říct, že sem konečně můžu napsat co si myslím o RtR... nemohl sem to dát na blog protože sem blbej a polil sem si klavesnici pitím... xD No ale to je jedno, teďka už ktomu nejdůležitějšímu...Rozhodl sem se, že sem na blog napíšu jak se mi líbil koncert Linkin Park Road To Revolution - Live At Milton Keynes... Na linkinpark.cz už máte malou recenzi, ale já sem napíšu taky xD

No takže jdem na to ...

Road To Revolution je snad nejlepší live koncert LP co sem kdy viděl... o proti Live in Texas je to o 100% lepší... sice kvalita DVD slabá, ale to mi až tak moc nevadilo, kupodivu ... :-) Já sem totiž hodně citlivej na kvalitu obrazu xD mám rád koncerty a filmi v HD rozlišení ... xD No ale teďka zase zpátky ke koncertu ... Prostě kluci nám opět předvedli parádní představení ... Setlist no paráda akorat nevim proč tam nedali rovnou do celého DVD Somewhere I Belong, Papercut a Points Of Authority, to mi docela vadilo no že se na to můžu podívat až po zkouknutí celého koncertu ... prostě je nechápu tak trošku :-) Ale nevadí... Jak tam naběhli při songu One Step Closer no to je úúúúúplně božííí ... a ještě ty efekty no parádní prostě ... něco tak sehraného sem ještě neviděl :-) to se jim fakt povedlo ... Pak byli že jo From The Inside atd. No a pak přišlo Givep Up no parádní, tu baskytaru co měl Phoenix no ty kráso paráda to si snad udělám taky xD a chudák Chaz si musel až držet hlasivky, aby to dozpíval x((
No a teďka další část...To Pogo tam no ty vole ... nááářezzz taky bych si tam chtěl zapogovat ... no božíí ;-) Ty BONUSY co tam kluci přidávali no paradní, hlavně Chaz :-) LYING FROM YOU paráda, ze začátku Koncertu mi připadalo že si to Mike vůbec neuživá, ale při Lying From You sem vyšel z omylu, protože to si fakt užíval ;-) A Chaz jaký dával fanouškům prostor, to byla bomba.Pak Mike jak tam zarapoval to sólo taky mazec.LEAVE ALL OUT THE REST :-) nádherný pocit tam být a zpívat z Chazem... A Rob ty vlasy ;-) StYl mu tam museli dát asi nějáký fukar nebo ja nevim něco xD NUMB super, jak by ne že jo, Brad tam mazeckej xD a Joe jak tam sympluje taky hustý.A teďka malá vsuvka, jak Chester skáče no to je nářez, už nevím kdy nám oznámili že už Chaz nemůže skákat no a tady v RtR ještě skáče možná po RtR já už fakt nevim, si to už nepamatuju kdy to bylo, no prostě skáče ještě líp než skákal xD Zpět k věci, pak přišlo The Little Things Give You Away a potom Breaking The Habit NÁŘEZ vám říkám xD Brad zase je tam takovej hustej a Chaz taky, jak furt má ty ruce :D no a Rob ten je hustej v každé písničce x)) A ten BONUS ... parádní, ten konec jak nechal fanouškům nádhera :-) Shadow of the Day Mike říká ať vypnou světla... a je TMA, jenom pár světýlek nebo spíš mobilů xD A BRAD :D:D:D já nemohl jak tam seděl vzádu :D:D já chcípal :D Chaz hrál na svojí milovanou kytaru a zpíval :-)
CRAWLING !!!! (jedna z mých oblíbených písniček) Začátek z alba Reanimation jako vždy :-)) Ïn The End taky paráda, Mike šel dolů z póóóódia!!!!!!!!!! Pane bože tam bejt !!!!!! jak se tam plazil k němu ten idiot :D a jak si sním Mike podal ruku :-) to bylo pěkný :-) A pak zase udělali jako že užjdou pryč... "to dělaj furt" :D PUSHING ME AWAY = cOol , jak Mikovi přlítl na piano nějaký hmyz... heh :D What I've Done ;-) Chaz zase machr, Mike taky no prostě všichni. A přichází Jay-Z ... yeah ! a Numb/Encore a Chaz si užívá o 106 a Mike taky xD Faint/Jigga ... "Jay-Z ey ey !!!" <<< mazec ;-) + BONUS Brad jede jakoo svině a o Chazovi ani nemluvim. "Jay-Z!!!!" a všichni se objaly :D

A pecka večera BLEED IT OUT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! + zázračné Robovo sólo a rozlučka s fans people !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kluci jednou jako svině !!! A je to tady Robovo hustýýýýýýýýýýýýýýýýý sóóólo !!!!!! Ten jede ... Do toho řeže jako kráva ... Rychlejšího budeníka neznám... VY ANO ?! z toho bych se podělal !!! něco podobrýho jako v Brně ... a pak Chaz "hey!!!" a pak jak Chaz furt "say eeeeeejoooo" a furt né s Mikem :D nářez prostě no :-)

Detaily:


 • Slabší kamery ale to jak sem psal mi zas tolik nevadilo, dobré bylo to že toi nesestříhali tolik jako Live in Texas, teda alspoň mě se to zdálo :-)
 • No další věc, setlist byl nice, ale teda něco tam chybělo no ... např. A Place For My Head apod. Jinak paráda naopak tam místo Aplace For My Head byl Jay-Z že jo a plno bonusů
 • Co se týče Jay-Ziho no tam byl oblečenej hrozně :D to byl děs ale jedno... Chaz byl skvělej... naušnice parádní ;-) Mike no ten měl skvělý boty a ten šátek v zadní kapse ... ho budu nosit taky xD Phoenix jak tam naklusal néé stím šátkem přes obličej mazec a pak mě dodělal stou kytarou, musím si to udělat nikdy taky, ale až budu mít 2 ... Brad paráda :D jako na RtR si to užil úplně nejvíc :D se mi zdálo no Joe týpek :D Rob all cool man :D
 • Fanoušci ... parádní ... Chaz jim nechával prostor jaký měl být a fanoušci mu to tak opláceli a to tak že byli zřetelně slyšet atd. prostě byli dobrý fanoušci :-) náhodou u nás v Brně jsme byli taky dobrý fanoušci :D
 • Atmosféra náááádherná lepší než u nás v Brně... opravdu skvělá atmosféra ;-)
 • Efekty NICEEEEEEEE!!!!!!!
 • Jump >>> Chaz je na skoky úplně dělanej na RtR mu to skákalo samo ;-)
 • Chaz sem si všimnul mluvil docela dost sprostě :D furt "fucking" nebo "shit" :D
Somewhere I Belong
Parádní show měli to dát normal celý do DVD a i Points Of Authority a Papercut...

< Možná recenzi trochu upravím, ale postupem času >

Photos ze studia LP...

9. prosince 2008 v 18:32 | Jirka |  Linkin Park news
No tahle novinka je opět trochu ze staršího soudku, ale to nevadí... :-)
Pár fotek ze studia Linkin Park, jak si vedou na novém albu x))
Zdroj: mikeshinoda.com

LPU 08 - už víme co bude v balíčku...

7. prosince 2008 v 13:51 | Jirka |  Linkin Park news
No tak co vám můžu říct?! Že sem kkt a dozvěděl sem se to úúplně poslední z fanoušků Linkin Park... že se nestidim... no stidim!

Moc se vám omlouvám, ale až teďka sem píšu co bude v novém balíčku pro členy LPU (což sem já atd...) ... ono je to už docela dost dlouho no... ale to je jedno

Prostě tam bude:
 • LP Underground 8 CD: MMM...COOKIES - Sweet Hamster Like Jewels From America!
 • Nálepky
 • Ozdoby LP na sluchátka
 • DC tričko
 • Kytarové drnkátko
 • Členská karta
 • Dopis od LP
 • Možnosť stáhnout si vyzvánění na mobil a wallpapery
 • Účast na Meet and Greet
 • Přístup na stránku http://www.lpunderground.com
 • Vlastní e-mailová adresa: jméno@linkinpark.com
 • Exkluzivní videoklipy

CirguZ - Rozcesník

7. prosince 2008 v 13:32

_- ROZCESNÍK CIRGUZ -_


CirguZ - News

Zde naleznete, novinky ze světa CirguZ

CirguZ - Info

Zde naleznete, vše o skupině CirguZ ! rekonstrukce !


Odehraný koncert v Hrobu...

7. prosince 2008 v 13:25 | Jirka |  CirguZ news
No tak naše nová kapelka má za sebou koncert v Hrobu... S kapelou CirguZ vystoupili také Kšandy,Spínací špendlík a Brajgl.Celá akce začala okolo 20:00 hod. ale naši kluci přišli na řadu až okolo 23:00 hod.

No a tady už píše jeden člen z kapely ... Štelca :-)

Štelca: "No to byla zase paráda, odjezd na osmou, pomalu a vláčně jsme dojeli do Hrobu, střiky povinností. Do Hrobu jsme dojeli akorát ve chvíli, kdy končila kapela Brajgl, což mě trochu zamrzelo, ale co se dalo dělat. Po cestě na záchod proběhla polemika o tom, kdo je a není hipík a proč. A začali jsme se připravovat na set. Stojany k bicím propůjčila kapela Kšandy(díky!). Trošku zrezivělý stojan ke crash činelu nevadí, škoda že byl moc nízko a nedal se moc zvedat. Ale nejhorší problém byl, že nás kapela Grave Therapy pozvala na panáka, což zřejmě neměla dělat, protože pan Rytmus občas jaksi nechtěl plnit svou úlohu. Ale zvládlo se, palby jako Naše radost, Radio Luxembourg, New school is no school, Mafia nebo Páteční večer zazněly, takže se to dalo. Pařili ti nejvěrnější, nejvíce funs z Krupky(Matěj atd.), dále Grave therapy. Na tak velký sál a množství lidí to bylo málo, ale ani na Spínací špendlík se nevytvořil nijak zvlášť velký kotel, což je na Hrob trochu škoda. Tak snad příště. Každopádně to byla párty, mejdan jako prase. Škoda, že jsme hráli od jedenácti, jinak by naše vystoupení bylo určitě kvalitnější. Ne snad, že by měsíční nezkoušení nebylo znát, ale to se časem poddá. Taky se musíme naučit hrát nadraný jako žolíci. Hlavně že jsme zdravý. Ale stálo to za to!!"

Já tam teda osobně nebyl (a to mě docela dost mrzí...) ale musel to být HUKOT xD

Štelca: "Děkujeme postaršímu panu zvukaři, kapele Kšandy za pozvání, těm který pařili, pozdravujeme všechny aktérské kapely včerejšího večera, Libora za odvoz(to byly zas debaty)."


Další skupina !!!

6. prosince 2008 v 11:31 | Jirka |  Články
No našel jsem skvělou českou punk rockovou skupinu z Mělníka... jmenuje se CIRGUZ!!! Není sicemoc známá ale je úžásná...

Tato skupina je inspirována hlavně:
Sex Pistols, The Clash, Ramones, Johnny Thunders, Duane Peters, River City Rebels, Frontkick, Radio Dead Ones, The Vibrators, The Briefs, Rancid, Social Distortion, Bad Religion, Nofx, The Offspring, Pennywise, Circle Jerks, Black Flag, Guns N Roses, Aerosmith, Kiss, Motörhead, Elvis Presley, Chuck Berry, Johnny Cash,…Zatrest, Degradace, Zona A, Slobodna Europa, The Fialky, Nežfaleš, The Hysterics, Plexis, Sps, E!E, Tři Sestry…

Tyhle kluci jsou vážně dobrý... ;-) Takže v menu je další rubrika :-)

Jejich songy si můžete poslechnout tady (nejsou všechny)

Oprava rubriky Linkin Park discography

6. prosince 2008 v 11:08 | Jirka |  Články
Tak jsem opravil discography LP... Přidal jsem všechny LPU a Roat to Revolution... :-)

Můžete se kouknout sami ...