Linkin Park - Práce na novém albu 2

14. listopadu 2008 v 18:17 | Jirka |  Linkin Park news
Mike Shinoda na svém blogu napsal nečo o novém albu a to:

Na novém albu Linkin Park pracujeme právě teď. Budeme mít album venku v roce 2009? Určitě!

A tím "určitě" myslím, "Určitě pokud všechno půjde hladce a pokud budou přicházet nápady a pokud nenarazíme na problémy s rozvrhem nebo nás nepřepadne velký spisovatelský blok."

Vtipy stranou, ten obrázek co tu je, je z mého studia; Chester a já zrovna posloucháme dema, které jsem psal během minulých 6ti až 12ti měsíců v autobusech, v zámořských studiích a ve studiu mém.
Když jsme byli na cestě a hráli všechny ty show schovával jsem si hudbu na bezpečný pevný disk, ve formátě který se nedá stáhnout na iPod (je třeba být opatrný). Nerad komukoliv přehrávám věci u kterých mám pocit, že ode mě nedostali potřebné množství lásky. To znamená, že věci píšu několik měsíců aniž bych je někomu k dal poslechu.

Tenhle týden jsem si prošli asi 35 nových dem, většina z nich je jen a jen ode mě. Ten proces je trochu děsivý; je to jako říkat, "tady jsou songy u kterých myslím že by klidně mohli dát dohormady nové album." Naštěstí se nestalo že by byl někdo dosavadní prací zhnusen (aspoň u většiny skladeb!) a těšíme se jak na novém albu začneme pracovat v příštích měsících.

Zrovna jsem dělal zákulisní interview s gentlemanem jménem Mikael Wood pro článek časopisu Revolver. Když tak se do něj mrkněte až vyjde, myslím že šlo o článek Preview hudby roku 2009.

- Mike Shinoda
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.