Linkin Park - Práce na novém albu

11. listopadu 2008 v 18:45 | Jirka |  Linkin Park news

Kromě toho, že Mike potvrdil produkci jedné ze skladeb připravovaného alba Cypress Hill jsme se dověděli, že má pro další album Linkin Park tuny materiálu. "Nepřestal jsem psát od vydání našeho posledního alba" říká Shinoda. "Na hard discích mám hodně materiálu a vím, že ostatní toho mají taky dost. Bude to sranda." Příští album Linkin Park vyjde možná už v roce 2009.

Jak vypadají začáteční práce na nové albu?
Shinoda: Jsem nadšený. Ještě nevím jak to bude znít. V tomhle bodě děláme hodně demonahrávek po malých skupinách. Všichni dávají dokupy nápady. V tuhle chvíli jsem jedinný producent, ale nedokážu si představit, že bych byl jedinný producent tohohle alba. Myslím, že najdeme někoho jiného.

Může se stát, že to bude někdo s kým jste už pracovali, jako třeba Rick Rubin?

Shinoda: Zatím jsme se o tom vůbec nebavili. Rick byl vážně skvělý. Myslím, že někdy v budoucnu s ním budeme určitě zase jednou pracovat, ale nevím jestli už u téhle nahrávky. V téhle fázi je to dost sebedostačující proces.

Budete tentokrát pracovat rychleji?

Shinoda: Jo. Věci, které píšeme jsou hodně o výzvě a o trochu větším experimentování v tom co píšeme a v tom jak to zní. Ale jakmile to dostaneme do ruk bude to přímější a víc povědomé. Některé věci, které děláme jsou trochu šílené.

Bourdon: Když to vyjde v 09' povedeme si dobře.

Shinoda: Nebude to trvat tak dlouho jako ta minulá - od začátku do konce to bylo 18 měsíců.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám na tomto blogu? :-)

Určite,je to hustý 81.8% (18)
Jo není špatnej 9.1% (2)
Nic moc,něco bych mu přidal/a 0% (0)
Hrůza...vymaž to ! 9.1% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.