Texty naší kapely...

9. listopadu 2008 v 12:38

_- TEXTY -_


Opičí hora

Jo opičí hora město podivnejch tvaří jeden natačí a dostavá druhej krade a prodavá Jo to je prostě opičí hora.Lidi se tu pomlouvaj a pak hubu rozbijej lidi tu projednou a nemužou věřit vlastním očím co to je za město? NO prece opičí hora jo opičí hora opičí hora opičí hora


Ráno

Když mě ráno stará vzbudí co udělám jako první du si dát dvanáctku a řeknu starý běž do krámu a kup 10 rohlíků a 30 deka salámu nasnídám se a stará de mezitím do práce a ja si du znova lehnout když stara příde zeptám se co bude k obědu ?

Politika

Jo politika hovadina největší, hrabou si jen do svých kapes a ještě si zvyšujou daně tak to je Hovadina největší!!! Slibujou nám Hory Doly a přitom velký hovno sou to jen banda idiotů tak SERTE NA TO !!!! Dělaj akorát vostudu a nic víc koukněte se na ně buzdy největší! Hlavně že maj novej parlament to je důležitý ale aby zvýšili platy tak na to SEROU!!!


PUNK

Jo v Angli v době 1977 vznikl náš styl,náš život,Punk je styl který nikdy nezemře.Těžký boty,roztrhaný džeany,naušnice,nášivky,chlast a hlavně POGO! to je prostě PUNK.bude tu až do konce života každýho PUNKÁČE tak sme tak musíme držet při sobě PUNK's PUNK's PUNK's vole.Nepijeme žádnou vodu ale pivo a komu se to nelíbi ať nám prdel políbí.Lidi se na nás koukaj skrz prsty nevšímejte si hich vyserte se na ně na HOVADA protože PUNK je náš styl náš život tak ho neopust!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.