Listopad 2008

The Casualties - Historie

30. listopadu 2008 v 2:42 | Jirka |  The Casualties
The Casualties se zrodili z malé, skoro neexistující New Yorské scény. Neměli žádný vybavení a nikdo z nich neuměl hrát. Punková scéna v roce 1990 byla ovládaná squatterama a dredatejma hippies, který si mysleli, že jsou punx. The CASUALTIES vznikli, aby si vzali punk rock zpátky a vrátili ho pankáčům. Byli nekompromisní ve svých názorech od prvního dne a scéna ježatejch pogujících punx vyrostla z desetičlenný party z NYC v armádu po celým světě. Byli ožralí a nahrávky nejsou pokaždý zrovna nejkvalitnější, ale je to kus punkový historie.
Začali v roce 1990 v sestavě:Jorge-zpěv,Colin-zpěv,Mark-bass,Yurresh-bicí,Hank-kytara a natáčejí první demo.V roce 1991 Hank odchází a přichází Fred . Nahrávají 1 studio nahrávku "Political sin" a kompilaci "Benefit for beer". Začínají více koncertovat a získávat si publikum.Poté vydávají 1 debut "40 aunce casualy".
-1993 opouštějí kapelu Fred a Mark a přicházejí Jake a Make
-1994 natáčení "For the punks" a "10 years too late" a kompilaci "Pogo attack". Colin a Yureesh odcházejí a přichází bubeník Shawn
- 1995 natáčení "Fucking way of live"
- náhle odchází Shawn a nahrazuje ho Meggers z the Rivits.1996 kapela hraje jako 1. americká na HIS v Londýně
- 1997 začínají být známí a následuje americké turné a Varukers.1998 Mike odchází a přichází basák Jon z the Krays.Nahrávají 2.řadové album "Underground army". Jon poté odchází a nasleduje turné Underground Army s novým basákem Dovem z 98 to spright 99
- 1999 Dove odchází a nahrazuje ho Rick z the Manix a koncertují po celém světě. Vydávají výběrové album "Early Years1990-1995".
- 2000 získávají čím dál větší popularitu mezi punx po celém světě.Následuje turné po Evropě. Vydávají "Who´s in control" a "Stay out of order"
- 2001 vydávají řadové album "Die Hards"
- 2004 vydávají album "On The Front Line a po jeho úspěchu i jeho španělskou verzi " En la linea del frente"
- 2006 zatím poslední vydané album "Under Attack"
Pokud hledáte kapelu, která hraje klasický svižný a agresivní punk, tak budete The Casualties milovat. Nebál bych se říct, že žádná kapela, která zůstala věrná tomuhle stylu punku, není tak známa jako oni.

The Casualties - Rozcesník

30. listopadu 2008 v 2:35

_- ROZCESNÍK THE CASUALTIES -_


The Casualties - Fotky z Prahy

Zde naleznete, malou várku fotek z punk vestu z prahy...

The Casualties - Info o TC

Zde naleznete, všechno o skupině The Casualties


The Casualties - Fotky z punk festu Praha

30. listopadu 2008 v 2:28 | Jirka
Tady je pár foteček z koncertu, nebo spíš punk festu z Prahy který se konal 16.1. 2007... Doufám že je to správně xD více fotek naleznete v photo galerii... <<<ZDE>>>


Remix The Young and The Hopeless a fotky z nahrávání nového alba Linkin Park

29. listopadu 2008 v 1:09 | Jirka |  Linkin Park news
Už jistě víte, že Joe Hanh (Mr. Hahn) zremixoval jednu ze skladeb kapely Good Charlotte... skladba se jmenuje The Young and The Hopeless.Zremixoval to pro jejich nové album Grates Remixes.Jestli si chcete poslechnout skladbu tak ji musíte stáhnout buď přes rapidshare.com a nebo přes narod.ru.

No a teďka k fotkám ze studia Linkin Park... :-) Fotky jsou trošicku v horší kvalitě, ale to nevadí...

Náhled fotek...


Linkin Park - Texty

27. listopadu 2008 v 18:20 | Jirka |  About Linkin Park
Omlouvám se všem, ale je zbytečné vám sem dávat Texty LP ... protože je máme vypsané jak anglicky tak i česky na linkinpark.cz :-)

Texty MtM,Meteora a Hybrid Theory naleznete <<<ZDE>>>
Linkin Park - Videography

27. listopadu 2008 v 18:14 | Jirka |  About Linkin Park

Leave Out All The Rest

Rok: Červen 2008
Album: Minutes To Midnight
Režie: Joe Hahn

Na první pohled je vidět, že chlapci nakoukávali film Sunshine a vůbec jsou velcí fandové sci-fi (všimli jste si doufám spacích kójí, jež jako by z oka vypadli těm z lodi Nostromo, kterou jistě všichni znáte z prvního Vetřelce), protože takhle "interiérově" vypiplané video jsme u nich snad ještě neviděli. Děj je prostý. Linkin Park jsou posádkou lodi, která pluje vesmírem (nejspíš) ke slunci. Hrajou šachy, sedí u stolu a žvaní nebo poletují jen tak po prostoru. Dojde ke havárii, nastává zmatek, ale vše je zdá se uvedeno zpět dopořádku a všichni členové kapely se scházejí ve velké místnosti, kde společně pozorují slunce.

We Made It

Rok: Duben 2008
Album: Busta Rhymes: Blessed
Režie: Chris Robinson

Skladba i videoklip k patří Bustu Rhymesovi, Linkin Park jsou jen hostující kapela podobně jako to bylo u singlu It's Goin' Down od X-ecutioners. Video je složeno z prostřihů mezi halou, kde Busta, Chester a Mike vystupují a záběry ulic s pochodujícími partami lidí (pozorní diváci jistě mezi jinými zahlédli i členy kapely Styles Of Beyond). Skupiny se spojí do jedné velké masy a sledují kopec, který se před nimi tyčí. Pak se jej všichni snaží vyběhnout. Oblohu křižují blesky, začíná pršet. Busta stojí na vrcholu, popohání je a snaží se všem pomoct.Given Up

Rok: Březen 2008
Album: Minutes To Midnight
Režie: Linkin Park & Mark Fiore

Video je sestřihem živých vystoupení v Manchesterské MEN Aréně a Londýnské O2 Aréně z 27, 28 a 29 ledna roku 2008. Koncerty proběhly jako součást zimního evropského turné a Chester Bennington při nich divákům prozradil, že natočené záběry budou použity do příštího videoklipu kapely. K tomu proč je video takové jaké je Mike Shinoda řekl, že všichni čelenové kapely sdíleli nápad, že syrová punk rocková skladba by měla mít syrové video. Rozhodli se proto nenajímat žádného režiséra a jít na to jinak. Dali pár návrhů kameramanovi Marku Fioremu a společně dohromady vytvořili video podobné různým fanouškovským klipům na YouTube.

Shadow Of The Day

Rok: Říjen 2007
Album: Minutes To Midnight
Režie: Joe Hahn

Chester Bennington je jediným členem kapely, který v klipu vystupuje. Chester se ráno vzbudí (všiměte si detailu na budík ukazující 11:55 což nám prozrazuje, že si přispí stejně rád jako já), posnídá (stejně tak já), oholí (ano i tento zvyk máme společný), pustí si zprávy (já obvykle zapínám rádio, televize nabízí příliš depresivní obrázky), zamyšleně na ně hledí, obleče se a jde ven, kde bylo zjevně vyhlášeno stanné právo. Policie a armáda bojuje s recidivisty v ulicích města. Jo a Chester samozřejmě zpívá. Jde po ulici, kde se to řeže hlava nehlava a on si zpívá. Hudba je doprovázena libými zvuky výbuchů a slastného štěkání samopalů. Hahn roste s každým dalším videem.

Bleed It Out

Rok: Srpen 2007
Album: Minutes To Midnight
Režie: Joe Hahn

Vítejte v Klubu rváčů. To by se asi dalo říct k celkovému ději videa druhého singlu alba Minutes To Midnight. Hahn v tomhle klipu skloubil dva zajímavé prvky. Za prvé. Jedná se o jeden jediný nepřerušovaný záběr velké rvačky. Za druhé. Všechno až na výstup kapely jede pozpátku. Místy se zdá, že i samotní Linkin Park jako by byli poloprůsvitní nebo pomalejší než jejich okolí. Rozhodně zajímavý klip. Divný, ale zajímavý.

What I've Done

Rok: Duben 2007
Album: Minutes To Midnight
Režie: Joe Hahn

Video zaznamenává věci, které jsme jako lidstvo udělali světu. Kapela hraje uprostřed kalifornské pustiny a mezi záběry na členy Linkin Park jsou vsunuty střihy, na nehezkou historii naší země. Vidíme havárie ropných tankerů a ekologické problémy modré planety, války, nejznámější světové diktátory, dokonce i záběry z teroristického útoku z 11. září 2001, kdy v jenom záběru vidíme ještě stojící budovy Světového obchodního centra a o okamžik později už jen k zemi se řítící sutiny. Na několika místech můžeme zahlédnout i prostřihy na vnitřek hodinového stroje, který je bezpochyby odkazem na "hodiny zkázy". Hahnův mistrovský kousek.

Numb/Encore

Rok: Září 2004
Album: Collision Course
Režie: Kimo Proudfoot

První a taky jediné video z desky Collision Course, kde Linkin Park své síly spojili s raperem 'Jay-Z' Carterem. Jedná se v zásadě o záznam z jejich prvního společného vystoupení v The Roxy Theatre v New Yorku z 18. července 2004, který je prokládán nejrůznějšími částmi nahrávání alba a vzpomínkami na vzájemnou spolupráci. Za Numb/Encore získali i cenu Grammy v kategorii o nejlepší rap/zpěv kolaboraci.

Breaking The Habit

Rok: Duben 2004
Album: Meteora
Režie: Joe Hahn & Kazuto Nakazawa

Videoklip k Breaking the Habit vznikl za pomocí japonské anime (podobný styl byl použit i v Animatrixu, v části Dětský příběh a animovaném segmentu prvního dílu Kill Billu), kdy byl výstup kapely překreslen rámeček po rámečku. Samotné video pak bylo vytvořeno v anime studiu GONZO. Hlavním příběhem je odtržení lidí od světa, jejich problémy a podobně. Například žena přistihne svého manžela při nevěře. Do toho všeho sledujeme duši mrtvého Chestera, která nás těmi příběhy provází. Zhruba v půli videa se vše začne odvíjet pozpátku. Beninngtonova duše vlétne zpět do mrtvého těla ten pak padá zpět na mrakodrap, kde je i zbytek kapely.

From The Inside

Rok: Listopad 2003
Album: Meteora
Režie: Joe Hahn

Video začiná vzpourou, někde před pražskou Loretou. Chester s Mikem prochází vzbouřeným davem a všichni do nich strkají a žduchají. Mezitím malý, asi osmiletý chlapec vychází z domova do ulic a také prochází mezi lidmi, má strach. Kapela hraje uprostřed vzbouřeného davu a chlapec se k nim pomalu dostává, bojí se a proto zakřičí. Všechny lidi, kromě kapely to srazí k zemi, domy se začnou bortit a země se třese. Video končí tím, že chlapec přestane řvát a začne se usmívat. Joe Hahn řekl, že video v zásadě zobrazuje něčí moc.

Numb

Rok: Září 2003
Album: Meteora
Režie: Joe Hahn

Záběry k tomuto videoklipu se natáčely koncem června v Praze, ještě předtím než Chester Bennington onemocněn a kapela byla nucena zrušit své evropské turné. Chester scény pro video natáčel v gotickém First Congregational Church v Los Angeles po tom, co byl propuštěn z nemocnice a co mu to jeho zdravotní stav jen dovoloval . Během sobotní show Summer Sanitarium v Torontu začal Mike mluvit o novém singlu. Řekl, že chodí na message boards LP.com a LPU.com a čte tuny dotazů od fanoušků týkající se výběru třetího singlu z Meteory. ,,Někdy Linkin Park nedostanou na výběr při volbě dalšího singlu. 'Numb' byl vybrán nahrávací společností." Dále pokračoval, že Warner Music vybrala "Numb" jako další singl proto, že ohromující počet lidí na message boards žádalo o to, aby byl právě on dalším singlem. Nakonec řekl, že fanoušci třetí singl prakticky dostali vybrat.

Faint

Rok: Květen 2003
Album: Meteora
Režie: Mark Romanek

Toto video je pro kapelu dost odlišné. Obsahuje její vystoupení na jevišti před asi tak 600 fanoušky, kterých se ale zdá být víc jak tisíc. Osvětlení je tmavé, jen osvětlené žárovkami pohybujících se po délkách stěn, což dává videu hnědé zabarvení. Ještě odlišnější je pro kapelu to, že video je natáčeno od jejich zad, takže tváře Linkin Park narozdíl v jiných videjích jen stěží rozeznáte, krom toho, když se otočí na stranu nebo když jsou bráni kamerou seshora. Chester není ukázán až do mírné části bridge, jak kráčí směrem od diváků a doslova ječí. Zbytek kapely není viděn až do posledního refrénu, v kterém na ně vyšlehnou světla a Linkin Park se objeví, jak vystupují před starou strženou zdí, která vypadá jako by byla doslova vytržena z budovy.

Somewhere I Belong

Rok: Březen 2003
Album: Meteora
Režie: Joe Hahn

První videoklip z jejich druhého studiového alba Meteora, byl sázkou na jistotu, kdy po precizním doladění skladby přišel i v zásadě precizní, ale také zárveň klasický klip. Somewhere I Belong je totiž v mnoha ohledech stejný jako jejich předchozí, a asi nejznámější video ke skladbě In The End. Tentokráte však videoklip ukazuje Chestera, který se propadá do svého snu, nebo přestněji do postele. Chester se tak ocitá se zbytkem kapely uvnitř své postele. Mike je zase uprostřed místnosti plné zakuklenců, v kápích. Postel začne hořet a kolem skupiny prochází (migrují) roztoči, blechy a další různí paraziti, kteří nám požírají v noci zbytečky kůže. Video skončí tím, že se postel sama od sebe uhasí a Bennington spí dál.

Pts.Of.Athrty

Rok: Červen 2002
Album: Reanimation
Režie: Nathan Cox & Joe Hahn

Video bylo jako první vůbec, kompletně natočené CGI animační technologií, která byla použita ve i filmu Final Fantasy: The Spirits Within. V klipu jde o souboj dvou futuristických ras na neznámé ledové planetě. Členové skupiny (jejch hlavy) jsou pak připojeny do bojových robotů jedé z válčících ras a bojují po jejich boku. Na konci příběhu, kdy už strana "těch špatných" vyhrává se z napadeného města vysunou obrovská chapadla a "záporáky" zničí. Poslední záběr se pak věnuje zachráněnému městu.

It's Goin' Down

Rok: Leden 2002
Album: X-ecutioners: Built From Scratch
Režie: Joe Hahn

Song i videoklip jsou od skupiny X-ecutioners a ne od Linkin Park. Ve videu hostuje Mike Shinoda, Joe Hahn, Rob Bourdon, Phoenix Farrell a kytarista skupiny Static-X, Wayne Static. Chester Bennington a Brad Delson jsou sice v klipu taky, ale jenom chodí a hýbou se v pozadí, mezi ostatními lidmi. Klip je pojatý jako komornější koncert, okořeněný o pár triků, blurrů, poklepávání do kamery apod. Joe Hahn a X-meni předvádí se samply jeden z jejich nejlepších výkonů vůbec.

Points Of Authority

Rok: 2001
Album: Hybrid Theory
Režie: Nathan Cox

Sestřih koncertů doplněný o záběry z DVD Frat Party At The Pankake Festival. Video mělo být pouze bonusovou součástí DVD, ale vysílala ho i MTV a Points Of Authority se dostalo do celého, širého světa. V klipu vidíme členy Linkin Park hrát, bavit se, dělat kraviny. skládat hudbu apod.

In The End

Rok: Červenec 2001
Album: Hybrid Theory
Režie: Nathan Cox & Joe Hahn

Jde nejspíš nejznámější a zároveň nejúspěšnější video kapely. Částečně hrané a částečně CGI animované video se odehrává v poušti a na kamené soše, která stojí uprostřed té pustiny. Mike rapuje dole pod sochou, nad ním létá velryba a kolem něj začínají růst květiny a tráva. Chester Bennington zatím zpívá své části na vrcholku obrovské sochy. Během druhé části songu se nad pouší strhne bouře, vše se začíná probouzet, chrliče a sochy se začnou pohybovat, puklinami vylétávají netopýři. Na konci klipu se mračna oztrhají a je vidět nádherná rozkvetlá krajina a velryba odlétá pryč.

Papercut

Rok: Duben 2001
Album: Hybrid Theory
Režie: Nathan Cox & Joe Hahn

Video bylo původně určené pro Velkou Británii, ale hned se dostalo do celého světa. V klipu vidíme skupinu přícházet do plesnivého a moly prožraného pokoje, kde se usadí a začnou hrát. Jedná se o jakýsi strašidelný pokoj, protože se v něm hýbou věci, které by se hýbat neměli a všechno dostává jakýsi strašidelný nádech. V prostřizích je vidět ještě druhý pokoj s jakousi zahalenou postavou, která se snaží dostat ven. Z pokoje přilétá ke kapele hmyz, vážky a podobný bordel.

Crawling

Rok: Duben 2001
Album: Hybrid Theory
Režie: Bratří Strausové

V pořadí druhý klip k debutovému albu Linkin Park, se soustředí na problémy jedné mladé dívky (hraje ji Katelyn Rosaasen). Dívka je zneužívána svým otcem a uzavírá se do vlastního světa, kde chce uprchnout problémům a pošklebkům druhých. Skupina zatím hraje v ledové mísnosti, která symbolizuje onu beznaděj. Chester jako by děvče uklidňoval a její sevět se nějak propojí s tím ledovým, ve kterém kapela hraje. Dívka se postupně dává do hromady a její stav se lepší a led se rozpouští. Zajímavostí je, že Linkin Park původně chtěli, aby video mělo špatný konec, ale nakonec přes domluvu se studiem, má klip závěr o něco optimističtější.

One Step Closer

Rok: Září 2000
Album: Hybrid Theory
Režie: Gregory Dark

První videoklip Linkin Park vůbec, se odehrává v podzemí, možná v tunelu metra. Dívka s chlapcem sledují muže v kutně a kápi, který vchází dolů do tunelu, kde cvičí, skáčou a létají ninjové, a kde samozřejmě hraje i skupina. Zajímavostí je, že se v tomto klipu neobjevil baskytarysta Phoenix Farrell, který byl v té době ještě na turné se svou původní kapelou. Linkin Park se po natočení klipu vyjádřili, že se jim v podzemním tunelu špatně dýchalo a byli hodně rádi, že je natáčení konečně za nimi.


Oblečení - Rozcesník

26. listopadu 2008 v 18:50

_- ROZCESNÍK OBLEČENÍ -_


Shop List

Zde naleznete, všechny obchody které znám...

Můj StYl

Zde naleznete, jak se oblíkáme a co nosíme apod.

Oblečení

Zde naleznete, pěkný věci na sebe :-)

Asi něco přidám x))

26. listopadu 2008 v 15:24 | Jirka |  Články
No normálně za poslední dobu sem si oblíbil jednu skupinu tak, že je musím poslouchat každý den a nikdy musím na jejich fesťák protože ty jsou tak sehraný no nářez ;-)

Tato skupina se jmenuje The Casualties punková skupina...

Takže je to asi jasný... přidám new rubriku do menu ... THE CASUALTIES :-)

LPU EP - už víme tracklist ;-)

26. listopadu 2008 v 14:49 | Jirka |  Linkin Park news

No a je to tady... nedávno sem psal článek okolo LPU, ale neznali jsme tracklist a teďka už ho víme :-) Je to nářez abych pravdou řekl, mě osobně se to móóóc líbí ... nevim jak se to bude líbit vám, ale pro mě to je pecka ;-) Máme se na co těšit ...

Tady je:
01. Announcement Service Public - LPU 6.0
02. Qwerty (Studio Version) - LPU 6.0
03. And One - LPU 1.0
04. Sold My Soul To Yo Mama - LPU 4.0
05. Dedicated (Demo 1999) - LPU 2.0
06. Hunger Strike (PR 2008)- Chris Cornell feat. Chester Bennington - NEW
07. My December (Live 2008) - NEW
08. Part of Me - LPU 1.0


Zdroj: Linkinpark.cz , UnLock.blog.cz

Nový punk shop :-)

26. listopadu 2008 v 14:47 | Jirka |  Shop
Tak sem našel další parádní punk shop ... dají si tam koupit pěkné věci Simple Plan a plno dalšího ;-)

Shop se jmenuje luckybastard

Nightwish - Rozcesník

26. listopadu 2008 v 14:36

_- NIGHTWISH ROZCESNÍK -_


Nightwish - news

Zde naleznete, novinky ze světa Nightwish !rekonstrukce !

Nightwish - Info o NW

Zde naleznete, všechno o Nightwish


Billy Talent - Rozcesník

26. listopadu 2008 v 14:26

_- ROZCESNÍK BILLY TALENT -_


Billy talent - news

Zde naleznete, všechno ze světa Billy Talent ! rekonstrukce !

Billy Talent - Info o BT

Zde naleznete, všechno o Billy Talent


Web - Rozcesník

26. listopadu 2008 v 14:23

_- ROZCESNÍK WEBU -_


Spřátelené blogy

Zde naleznete, všechny naše nejoblíbenější blogy...

Info o blogu

Zde naleznete, všechno o blogu UnLock

Redakce

Zde naleznete, členy UnLock teamu...

Web desing

Zde naleznete, všechny designy které jsme měli...Simple Plan - Rozcesník

26. listopadu 2008 v 14:09

_- ROZCESNÍK SIMPLE PLAN -_


Simple Plan - News

Zde naleznete, všechno ze světa Simple Plan

Simple Plan - Info o SP

Zde naleznete, všechno o Simple Plan


Linkin Park - Rozcesník

26. listopadu 2008 v 14:06

_- ROZCESNÍK LINKIN PARK -_


Linkin Park - News

Zde naleznete, novinky ze světa Linkin Park

Linkin Park - Kecy...

Zde nalezlete, samí kraviny co najdu na netu o LP...

Linkin Park - Listen music

Zde naleznete, můžete poslechnout songy Linkin Park (je jich pár) ! rekonstrukce !

Linkin Park - Videozone

Zde naleznete, všechny videa které Linkin park natočili... ! rekonstrukce !

Linkin Park - Info o LP

Zde naleznete, všechno o Linkin Park

Linkin Park - zážitky a recenze...

Zde naleznete, mé pocity a zážitky z koncertů, recenze apod.

Linkin Park - Photogalerie

Zde naleznete, fotky z různých koncertů x))

_- SÓLO PROJEKTY -_

Dead by Sunrise - Info

Zde naleznete, info o sólovém projektu Chestera Benningtona

Fort Minor - Info

Zde naleznete, info o sólovém projektu Mika Shinody

Road To Revolution je TADY !!!

24. listopadu 2008 v 18:29 | Jirka |  Linkin Park news

A konečně je to tady :-) Linkin Park vydali své nejnovější CD/DVD Road To Revolution: Live At Milton Keynes...

Simple Plan - PIERRE JOINS ZEBRAHEAD

23. listopadu 2008 v 10:27 | Jirka |  Simple Plan news
No a poslední novinka na závěr, alspoň myslím :D a to se týka Simple Plan... Je to sice jen taková blbost, ale mě se to líbilo prostě nářez ;-)


Novinka okolo LPU

23. listopadu 2008 v 10:11 | Jirka |  Linkin Park news

Cover k limitovanému albu SONGS FROM THE UNDERGROUND, které se u Best Buy bude prodávat v pátek 28.11. 2008 můžete vidět nad článkem. Tracklist zatím na veřejnost nepronikl, takže ještě pořád se neví co za skladby z těch všech LPU CD se do této kompilace dostanou.

Zdroj: LinkinPark.cz

Interview s Chester & Phoenix na MTV

23. listopadu 2008 v 10:03 | Jirka |  Linkin Park news

Tak sem se jen tak koukal na lptimes.com a dočetl jsem se, že na MTV Buzzworthy byl interview s Chestrem a Phoenixem... Řikali si něco o Road To Revolution a o videu Twilight! :-)


Download videos <-> Here
Předprodej RtR <-> Here


Jo mimochodem za 22 hodin vychází Road To Revolution: Live in Milton Keynes ;-) Nevím jak vy, ale já se docela těším ... a ty co už nemůžou vydržet do zítra tak si můžou poslechnout všechny skladby z RtR na myspace Linkin Park... <<<ZDE>>>


Přklad nevím jak dopadl :D jestli je tam nějaká chyba no tak se moc omlouvám ten článek sem pochopil takhle:D

Zdroj: Lptimes.com