Říjen 2008

Chester Bennington - Smutná zpráva :-(

31. října 2008 v 21:47 | Jirka |  Linkin Park news
Nemylá zpráva těm co mají rádi Chestera Benningtona a jeho skoky z beden a schodů... Jeho padádní skoky už nejspíš nebudou :-( Já a určitě i vy všuchni jste čekal plné uzdravení Chazze,ale buhužel tomu tak není... KONEC SKÁKANÍ Z BEDEN A ZE SCHODŮ při koncertech :-(


"Chazzův doktor řekl,že právě to nejvíce přispělo k jeho problémům,takže toho buhužel musí nechat :-("


Vysvětluje Mike Shinoda...

Zdroj: Linkin Park.cz

Fun server - Fotky

29. října 2008 v 18:30 | Dvoky |  World of Warcraft

Tak se mi konečně podařilo vykoumat ty fotky z World of Warcraft... Najdete je v rubrice Photos WoW.A určitě každý z vás zaregistroval ještě jednu novou rubriku s názvem redakce.Dozvíte se tam něco málo o nás (redaktorech)...

"Doufám že se vám budou některé fotky z fun serveru líbit"

Přeji příjemnou podívanou

Zemi - Administrátor

29. října 2008 v 18:23 | Jirka |  Redakce

Osobnost:

Nick: Zemi, Anarch-Y
Jméno: Jirka Zeman
Věk: 14
Druh člověka: Anarchysta xD

Oblíbenosti:

Film: Harry Potter, Tropická bouře, Hitman, Pulpfuction, Prci Prci Prcičky

Serial: Red Dwarf, IT Crowd, South Park, Futurama

Herec: Johny Depp, Ben Stiller

Zpěvák: Chester Bennington

Hry: World of Warcraft, Counter Strike 1.6 a různý smažby po síti nebo po netu...

Žánr hudby: punk rock, punk, nu-metal

Jídlo:

Hlavní chody: Řízek, guláš,
Hamburgers from McDonald,
křidýlka z KFC, kuře xDD, kachna,
těstoviny se smetanovou omáčkou

Svačinka: čokoládový pudink v kelímku,
rohlík s herlulesem nebo s vysočinou

Čokoláda: horká čokoláda, lion, mersi xDD,
snickers, kinder bueno (jenom na svahu, na horách xD)

Piju: kofola, cappy, coca cola cherry

Kravinky: chipsy, huba buba

Závisloti:

Snickers, WoW, Počítačová grafika,
spaní

Koníček:

Počítačová grafika, programování,
hraní na elektrickou kytaru, hudba,
posilování, cyklistika

Hudba:

Poslouchám: Sex Pistols, My
Chemical Romance, The Fialky,
Totální nasazení, The Casualties,
Linkin Park, Ramones, Nirvana,
Simple Plan, N.V.Ú, Billy Talent,
Nightwish, Slipknot, KoRn, Paramore,
Scars on Broadway

Oblíbené: Linkin Park, Slipknot, KoRn

Linkin Park:

Jak dlouho je poslouchám: 6 let
Jsem v LPU: ano
Kde si byl na koncertech LP: Praha, Brno
Písnička která tě přiměla poslouchat LP: videoklip z Live in Texas Numb
Oblíbené písně: to je těžké... všechny jsou úžasný :-)

With you, One Step Closer, Faint, Lying from You, Somewhere I Belong,
Given Up, A Place For My Head

Oblíbený videoklip: Faint
Oblíbený koncert: Road To Revolution předběhlo Live In Texas :-)


P.S. "prostě punkerek xDD"


Nightwish - Historie

29. října 2008 v 15:36 | Jirka |  Nightwish
Myšlenka Nightwish byla zrozena jedné červencové noci 1996, kdy Tuomas seděl se svými přáteli kolem táborového ohně. První tři akustické, náladové písně, byly nahrány mezi říjnem a prosincem 1996. V tu dobu měla skupina tři členy: Tuomase, Tarju a Emppuho.

Nightwish chtěli vědět, jak by jejich hudba zněla s bicími, a tak se ke kapele připojil Jukka. Emppu také vyměnil akustickou kytaru za elektrickou. Po pár týdnech cvičení šli v dubnu 1997 do studia a nahráli sedm písní, které můžete najít na limitované edici alba Angels Fall First.

V květnu 1997 podepsali Nightwish se Spinefarm nahrávací smlouvu na dvě alba. V srpnu nahráli čtyři nové písně. Před vydáním Angels Fall First byl vydán singl The Carpenter, terý se dostal na osmou příčku prodejnosti singlů ve Finsku.

Album Angels Fall First bylo vydáno na začátku října a umístilo se na 31. místě žebříčku alb ve Finsku. Svůj první koncert odehráli Nightwish v Kitee 31. prosince 1997. Tuto zimu však odehráli pouze sedm koncertů, protože Jukka a Emppu byli na vojně a Tarja musela studovat. Nightwish a Spinefarm prodloužili kontrakt na tři alba místo dvou.

V dubnu 1998 začalo natáčení prvního videa The Carpenter. Bylo hotovo na začátku května a hrálo v Jyrki. V létě se k Nightwish přidal basák Sami Vänskä. Celé léto pilně zkoušeli nové písně. Do studia šli na začátku srpna. Nahrávky byly hotovy na konci října. 13. listopadu koncertovali Nightwish v Kitee, kde bylo také nahráno video pro píseň Sacrament of Wilderness. Single této písně byl vydán 26. Srpna, nové album Oceanborn vydali 7. prosince.


Všichni byli překvapení obrovským úspěchem Oceanbornu. Dostal se až na pátou příčku prodejnosti a Sacrament of Wilderness byl dokonce několik týdnů první mezi singly. V zimě 1999 odehráli Nightwish za tři měsíce množství koncertů po celé zemi. Na jaře došlo k vydání alba Oceanborn i mimo Finsko. V květnu začali Nightwish znovu koncertovat a dva a půl měsíce hráli na všech velkých rockových festivalech v zemi. Ve stejnou dobu nahráli single Sleeping Sun. V srpnu byl singl vydán v Německu a obsahoval také písně Walking in the Air, Swanheart a Angels Fall First - prodalo se ho tam 15 000 kopií za pouhý jeden měsíc. V srpnu už bylo skupině jasné, že Oceanborn a Sacrament of Wilderness mají cenu zlata. V tu dobu byla potvrzena evropská koncertní šnůra 26 koncertů, které se spolu s Nightwish zůčastnila i německá skupina Rage.

Na začátku roku 2000 začali Nightwish nahrávat své třetí album. Vítaným přerušením nudné práce ve studiu byla finská kvalifikace hudební soutěže Eurovize, jíž se zúčastnili s písní Sleeping Sun. Nightwish vyhráli první kolo kvalifikace, ale i přes své zdrcující vítězství v televizním hlasování skončili na druhém místě.


Nové album Wishmaster bylo vydáno v květnu a Nightwish se okamžitě vydali na turné, které začalo v Kitee, rodišti skupiny. Tam také obdrželi tři zlaté desky za Oceanborn a singly Sacrament of Wilderness, Walking in the Air a Sleeping Sun. Wishmaster vyletěl na první místo finského žebříčku a udžel si ho tři týdny. Právě tato doba stačila na to, aby obdržel zlatou desku. Wishmaster byl chválen jak fanoušky tak i médii a v červnovém číslo německého magazínu Rock Hard byl označen za album měsíce, přestože byla v té době vydána i dlouho očekávaná alba Bon Joviho a Iron Maiden.

Wishmaster se také prosadil v německém a francouzském žebříčku kde získal 21. a 61. pozici. "Wishmaster World Tour", která začal v Kitee pokračovala nejdříve na velkých finských festivalech a v červenci 2000 zamířila do Jižní Ameriky. Třítýdenní turné v Brazíli, Chile, Argentině, Panamě a Mexiku bylo zatím největší zkušeností Nightwish vůbec. Toto turné bylo následováno uspěšnými vystoupeními na Wacken Open Air, Biebop Metal Festu a prvním evropským turné se Sinergy a Eternal Tears Of Sorrow. V listopadu hráli Nightwish také dvakrát v Montrealu.


Jejich dalším projektem bylo vytvoření živého koncertního záznamu na DVD a VHS spolu s limitovanou edicí živého alba (pouze pro Finsko) Koncert byl odehrán v Tampere 29. prosince 2000. Materiál by vydán byl v dubnu 2001 ve Finsku, celosvětově pak v létě 2001. Na konci záznamu jsou skupině předány platinové desky za Wishmaster a zlaté desky za singl Deep Silent Complete!

Nightwish taky prodloužili nahrávací kontrakt se Spinefarm Records o jedno album, které bylo naplánováno na léto 2002.

Video k písni Over the Hills and Far Away, které ve Finsku rychle získalo platinu jako mini-CD, bylo natočeno v srpnu 2001 ve Finsku. Finské turné skončilo téhož roku v Nivale a Nightwish měli blízko k rozchodu. Tuomas vyrazil do Laponska trampovat a urovnat si myšlenky. Aby mohla skupina dále pokračovat, muselo dojít ke změnám. Jak sám řekl, chtěl Tuomas Nightwish rozpustit kvůli dlouhotrvajícím neshodám ve skupině.

K tomu naštěstí nedošlo, ale ve skutečnosti se přece jenom něco stalo. Sami Vänskä, který byl ve skupině od dob Oceanbornu, musel odejít. Marco Hietala, známý z Tarotu a Sinergy, slíbil, že vstoupí do skupiny jako náhrada pro další album a turné. Jejich novou bookovací agenturou se stalo King Foo Entertainment a jejich dlouholetý přítel a spolupracovník Ewo Rytkönen se stal jejich manažerem. Aby oslavili "nový začátek", byl na jejich domovské stránce, 24. listopadu otevřen nový obchod pro fanoušky. Nahrávání dalšího alba Century Child začalo v lednu 2002.

Začátek roku 2002 přinesl skupině ve srovnání s předchozími obtížnými časy dobré zprávy. Jako skupina i jako jednotlivci se umístili na předních místech čtenářských hlasování v mnoha domácích i zahraničních magazínech. Fanoušci je po změnách neopustili, ba právě naopak. Ever Dream, první singl nadcházejícího alba, získal ve Finsku zlatou desku už po dvou dnech. V té době také Nightwish oznámili, že si dají pauzu hned, jak skončí "Century Child World Tour 2002", Tarja během této pauzy dokončí svá studia v Německu. Po tomto oznámení se mezi fanoušky objevilo mnoho spekulací. Sami odešel minulý podzim, teď rok dlouhá přestávka...
Century Child vyšlo v květnu 2002 a vytvořilo rekord v prodeji, získalo zlato ve Finsku už po dvou hodinách! Po dvou týdnech získalo platinu (30 000 kopií) a rychle se prodávalo dál. V té době už Nightwish byli na prvních místech v tabulkách singlů i alb, vůbec poprvé v historii. I další země odpovídaly: v Německu byli na pátém místě, v Rakousku patnáctí, to byly zatím vůbec nejvyšší pozice skupiny v zahraničí. V červenci absoulvovali Nightwish úspěšné turné v Jižní Americe, téměř všechny koncerty byly vyprodané. V Brazílii bylo první vydání Century Child rozprodáno během jediného dne a ani úspěšné evropské turné toho roku nezůstalo bookovacími agenturami nepovšimnuto. Mnoho evropských koncertů bylo vysílano živě přes internet, je třeba říci, že spojení byly často přetížené. Téměř 10 000 fanoušků najednou se snažilo koncerty sledovat. Prodáním udivujících 59 000 kopií ve Finsku se stalo Century Child druhým nejprodávanějším albem roku 2002 v zemi. Přestávka začala na konci roku 2002, ale chlapci si během ní moc odpočinku neužili. Jukka hrál se Sethian a Bitch Driven, Tuomas se Sethian, For My Pain..., Timo Rautiainen a Trio Niskalaukaus, Emppu hrál s Altar a Marco s Tarotem. Celkem vzato, přestávka neměla být rok dlouhá, zpátky na cestu...

Začátek roku znamenal ještě lepší výsledky v čtenářských hlasováních. Bylo zamluveno studio pro nahrávání dalšího alba, jehož vydání bylo plánováno na příští rok. Jukkovi a jeho přítelkyni Satu se 11. března 2003 narodila dcera Luna. Nightwish obdželi za Century Child svou první dvouplatinovou cenu, prodalo se 60 000 kopií. Kapela koncertovala v roce 2003 většinou v zahraničí, jediný koncert ve Finsku se uskutečnil v RMJ 20. června 2003. Švédsko navštívili poprvé během vyprodaného "Gates of Metal" festivalu v Hultsfredu. V roce 2003 byl natočen DVD dokument End of Innocence, jehož datum vydání bylo neustále odkládáno kvůli obrovskému množství materiálu. V květnu 2003 oznámila Tarja Turunen, že se před několika měsíci tajně vdala a že se stěhuje zpět do Finska.

DVD End of Innocence bylo konečně vydáno 6. října 2003 a v tomto momentě začalo nahrávání dalšího alba. Jejich páté album "Once" mělo být nejdůležitějším albem v historii Nightwish. Mezitím si finská prezidentka Tarja Halonen také všimla úspěchu Nightwish a pozvala Tarju Turunen a jejího manžela Marcela Cabuliho každoroční oslavu dne nezávislosti konanou v prezidentské rezidenci. Tarjiny šaty byly zvoleny nejkrásnějšími šaty večera.
Před Vánoci 2003 Nightwish vydražili jevištní pozadí z "Century Child World Tour" a všechny peníze věnovali na charitu. Těchto 1750 eur získal [Parikanniemi`s] domov dětí v Ristiině v prosinci 2003. Peníze byly předány Tarjou Turunen, hrdým majitelem jevištního pozadí se stal Michael "Big Tini" Leipold z Německa.

Rok 2004 byl dychtivě očekáván jak fanoušky tak kapelou. Vyčerpávající studiové session si vzaly své fyzické i mentální oběti. Skutečné nahrávání proběhly ve Phoenix studios v Londýně, ve stejném studiu a se stejným orchestrem (The Academy of St.Martins in the Field), s jaké použil Howard Shore při skládání hudby pro trilogii Pán prstenů. Orchestrální a sborové aranže byly složeny Pipem Williamsem, který dělal producenta například Status Quo a Uriah Heep. Hodně času, velká očekávání!

Nemo byl prvním vydaným singlem nadcházejícího alba a bylo k němu vytvořeny také velkorozpočtové video. Režisérem byl Antti Jokinen, který předtím pracoval například pro Shania Twain a Eminema. S novým albem došlo k několika změnám v nahrávacím kontraktu a nový materiál vydal Nuclear Blast. Staré dobré Spinefarm Records ale stále řídí distribuci ve Finsku. Nuclear Blast utratil propagací Once hlavně v Německu značné množství peněz. Obrázky Nightwish a Once zaplavily všechny televizní kanály, metra, autobusy a ulice, a tento nátlak nebude jen tak zapomenut. Každý Němec Nightwish od teď zná.
Once ve Finsku získalo, stejně jako singl Nemo, zlato hned v den vydání. Nightwish se v květnu 2004 s albem Once vydali na světové turné, které trvalo do konce října roku 2005. Toto turné bylo zatím nejvetší v celé historii Nightwish. Šlo o přibližně 130 koncertů po celém světě, včetně pro skupinu nových zemí jako Japonsko, Austrálii, Kolumbii, Ekvádor, Polsko, Slovinsko, Portugalsko, Dánsko a Řecko. Toto turné bylo největší v historii kapely. Měsíc od měsíce hráli Nightwish na větších a větších pódiích a všechny zprávy hovořily o velkém úspěchu. Na podzim roku 2004 vyšel druhý singl, Wish I Had An Angel. Video k této písni natáčel Uwe Boll, režisér filmů "Alone In The Dark", ve kterém také tato píseň zazněla. Tento druhý singl také zaznamenal obrovský úspěch a výrazně pomohl i prodeji alba Once. V srpnu se Nightwish konečně dostali do USA! Turné bylo velmi úspěšné a skupina si naplánovala vrátit se v roce 2005 s ještě větším. Po koncertních šňůrách v Evropě a Jižní Americe na podzim roku 2004 a několika samostatných koncertech v prosinci si kapela dala v lednu 2005 volno.

V únoru 2005 Nightwish získali pět ocenění Emma-Gala (finské ceny Grammy). Mezi jinými vyhráli v kategoriích "Skupina roku" a "Nejlépe prodávané album roku". Tuomas a Marco si do Helsinek na předávání odskočili z evropského turné. Posledním koncertem na turné v Evropě byl i dosud největším koncertem skupiny - ve Stuttgartu se na Nightwish přišlo podívat 10 001 lidí!
V březnu Nightwish poprvé hráli v Japonsku a Austrálii; v dubnu a květnu si dali přestávku, protože měla Tarja jiné zájmy, ale na konci května se skupina na turné vrátila koncerty v Polsku s Iron Maiden a v Norsku s Mötley Crüe.
V červenci vyšel třetí singl, nová verze Sleeping Sun; nahrávací společnost se ho totiž rozhodla využít k propagaci chystané kolekce Highest Hopes. Novou verzi klipu k "Sleeping Sun" režíroval Joern Heitmann a natáčela se v srpnu 2005 v Praze. Na podzim roku 2005 Nightwish odehráli několik koncertů, mezi jinými i v legendární Hammersmith Apollo Venue, přičemž tato hala byla plně vyprodaná. Po kratším festivalovém turné po Jižní Americe (v říjnu), se světové turné Once chýlilo ke konci. Jeho závěrečný koncert se konal 21. října 2005 v Hartwall Aréně v Helsinkách pro 11 500 lidí. Toto vystoupení se také nahrávalo a později vydalo jako živé DVD s názvem End of an Era.
Po tomto posledním koncertě Tuomas, Emppu, Marco a Jukka vyhodili ze skupiny Tarju Turunen a jejího manažera Marcela Cabuliho. Důvodem bylo, že se jejich celkový postoj a činy během turné Once obrátily proti téměř všemu, co Nightwish představují. Jak se dá snadno představit, po zprávě o tomto profesionálním rozchodu následoval neuvěřitelný rozruch. Když se tento směšný povyk konečně začal koncem roku 2005 uklidňovat, Nightwish mohli hledět do budoucnosti a očekávat objevení nové zpěvačky.
Koncem roku 2005 se po celém světě prodalo přibližně 1 000 000 kopií, ve Finsku prodejnost stoupla na třikrát platinovou, v Německu platinovou, ve Švédsku, Norsku, Švýcarsku a Rakousku získalo zlato. Kolekce "Highest Hopes" se koncem roku 2005 ve Finsku prodala jako dvakrát platinová a v Norsku jako zlatá.

Redakce - členové

29. října 2008 v 15:17

Redakce Unlock.blog.cz


Zemi - Admin

Darby - RedaktorkaDarby - Redaktor

28. října 2008 v 18:00

Osobnost:

Nick: Darby
Jméno: Gabriela Kučerová
Věk: 14
Druh člověka:

Oblíbenosti:

Film: Panenak chucky, Žena ve vodě, Mrtvá nevěsta, Pelíšky, Team america

Serial: Zoufalé manželky

Herec: John Travolta

Zpěvák: Hayley Nichole Williams

Hry: Drakan, The Dark Eye, World of Warcraft

Žánr hudby: punk, metal, rock

Jídlo:

Hlavní chody: Řízek ... xD

Svačinka: Nějaká Ein Zwei sušenka xD

Čokoláda: Kinder Bueno a pak normální čokoládu...

Piju: Džus, Coca Cola, Voda

Kravinky: Pikao xD, salko v tubě

Závislosti:

Čokoláda, Comp, Hudba

Koníček:

Hra na flétnu (příčná, zobcová) Hraní na kytaru, čtení,
motání woodoo pajduláků, kreslení

Hudba:

Poslouchám: Flyleaf, Paramore, New found Glory,
Placebo, Nightwish, Green day, Blink 182, Billy talent,
Blue foundation, The sounds, X-left to die, Linkin park,
Bowling for soup, Vysací zámek

Oblíbené: Flyleaf, Paramore

P.S. "unknow" xDD


Billy Talent - Videos

28. října 2008 v 11:47 | Jirka |  Billy Talent
Takže jak sem vám už dááávo sliboval rubriku s videama tak je tady :-) Každý den videa budou přibejvat,videa všech kapel na mém blogu a to: Linkin Park,Simple Plan,Billy Talent,Nightwish a občas i ta nějaká sranda bude :-)

Tak a dneska sem vám připravil videovou vlnu od BILLY TALENT :-)


RED FLAG
TRY HONESTY


FALLEN LEAVES

DEVIL IN A MIDNIGHT MASS (moje oblíbená)


Státní svátek :-)

28. října 2008 v 11:30 | Jirka |  Články


Státní svátek založení republiky netradičně oslavují Míša a Ríša :-) Parádní video xD
Přeji příjemnnou zábavu ;-)Video M. Suchánek a R. Genzer "super dvojika xD"


Zdroj: Stream.cz

World of Warfraft - Fotky

27. října 2008 v 23:42 | Jirka |  World of Warcraft
Tak vám musím říct špatnou zprávu... :-( Zrovna sem chtěl sem strčit nějaky fotky z WoW,ale nějak se mi nevede... Uvidíte zítra jestli to bude lepší ... Snad jo ... :-( Moc se vám omlouvám ...

Dík za pochopení...

Billy Talent - Historie

27. října 2008 v 23:28 | Jirka |  Billy Talent
Počátky skupiny Billy Talent
Billy Talent je kanadská punk rocková skupina.Jejími členy jsou Benjamin Kowalewicz (zpěvák, frontman, textař), Ian D'Sa (kytarista, zpěvák), Jonathan Gallant (baskytarista, zpěvák) a Aaron Solowoniuk (bubeník).
Na Billy Talent se přejmenovali až v roce 2001, do té doby vystupovali pod jménem Pezz. V České republice se proslavili především díky singlům "Surrender" nebo "Fallen Leaves". Poprvé u nás vystoupili 3.června v Praze jako předkapela na skupiny My Chemical Romance.

Vznik skupiny Billy Talent
Prvopočátky Billy Talent sahají ještě do dob středoškolských studií jejích členů. Společně navštěvovali kanadskou střední školu Our Lady of Mount Carmel,kde spolu Ben Kowalewicz s Jonathanem Gallantem založili kapelu To Each His Own. Později k sobě přibrali ještě Aarona Solowoniuka a nakonec na středoškolské soutěži talentů potkali Iana D'Sa, který tam vystupoval s jinou skupinou. Ta však zanikla a tak se Ian přidal k "To Each His Own".Postupem času si hudebníci Billy Talent vymysleli nový, jednoslovný název své skupiny - přejmenovali se na Pezz a hráli směsici grunge a hip hopu. V roce 1994 vyšlo první společné album skupiny Pezz, které se jmenovalo Demoluca. Další následovalo v roce 1998 a jmenovalo se Watoosh! Tato deska byla vydána ve spolupráci se studiem Great Big Music.
Dnešní Billy Talent
Kapela s novým jménem změnily i styl hudby.Začali hrát ještě víc agresivněji,punk rockovou muziku a právě i díky této změně našli spoustu nových fanoušků.S rostoucím zájmem publika rostl i zájem nahrávacích studií. V roce 2001 podepsali Billy Talent novou smlouvu s Atlantic Records a Warner Music Canada.
V roce 2003 vydávají první album nazvané stejně jako skupina - Billy Talent. Za tuto desku získávají v Kanadě třikrát platinovou desku a několik dalších ocenění. V roce 2006 přicházejí na trh s novým albem nazvaným Billy Talent II, které obsahuje známé hity jako například Surrender, Fallen Leaves nebo Devil in a Midnight Mass. O album byl dokonce takový zájem, že se ho za první týden prodalo v Kanadě téměř padesát tisíc kusů.
V Evropě mají Billy Talent nejvíce fanoušků v našem sousedním Německu, kam taky velmi rádi jezdí na koncerty. V roce 2007 vystupovali i v České republice, ale zatím jen jako předskokani skupiny My Chemical Romance a v roce 2008 měli dokonce svůj vlastní koncert v Malé sportovní hale v Praze a předkapelu jim dělali také punk rockový Anti-Flag. Nyní skupina vydala nové DVD s názvem 666, na kterém se nachází záznam několika živých vystoupení (např. z Brixton Academy v Londýně nebo německého Rock am Ring).

The Solidarity

27. října 2008 v 21:07

_- ROZCESTNÍK THE SOLIDARITY -_


The Solidarity - INTRO ;))

Koukněte se ...

The Solidarity - news

Zde naleznete, novinky ze světa naší skupiny... ! rekonstrukce !

The Solidarity - Info o TS

Zde naleznete, info o naší kapele... ! rekonstrukce !

The Solidarity - Photogalerie

Zde naleznete, old school punker band xD ! rekonstrukce !

The Solidarity - Texty

Zde naleznete, to co jsme vytvořili...

Download - Torrent

26. října 2008 v 2:51 | Jirka |  Články
CHCETE SI STAHOVAT ?


Jestli jo no tak to jste správně :-) Budu sem dávat muziku nebo cokoliv jiného stačí si říct... Bude to stahování přes Utorrent (torrent) a nebo pak vám sem můžu strčit nějaké good fóra na Rapid Share ;-) taky dobré stahování... Tak to jdem vyzkoušet :-)

1. Stáhněte si Utorrent <<< ZDE >>>
2. Nainstalujte Utorrent,je jedno kam to hodíte klidně i do Programu Files ... je to jedno :-)

No a závěrečný krok je ten,že si stáhnete na mém blogu soubor "Utorrent" ... no ten se vám stáhne např. na plochu ... vy na něj 2x poklikáte a zobrazý se vám okno (sám se vám spustí Utorrent program) no a vy dáte jen OK
A už vám to jede :-) ale samozdřejmě že musíte mít trochu rychlejší net :-)

3. STÁHNĚTE SI TORRENT

Stáhnout torrent < Billy Talent 2 - (2006)

Billy Talent - Discography

20. října 2008 v 14:31 | Jirka |  Billy Talent

Watoosh!


01. M & M
02. Fairytale
03. Nita
04. Mother's Native Instrument
05. Bird in the Basement
06. Recap
07. When I Was a Little Girl
08. Warmth of Windows
09. Square Root of Me
10. Absorbed
11. Silence (Instrumental)
12. New Orleans Is Sinking

Datum vydání: 1998


Billy Talent


01. This is How it Goes
02. Living in the Shadows
03. Try Honesty
04. Line & Sinker
05. Lies
06. The Ex
07. River Below
08. Standing in the Rain
09. Cut the Curtains
10. Prisoners of Today
11. Nothing To Lose
12. Voices of Violence

Datum vydání: 2003


Billy Talent II01. Devil in a Midnight Mass
02. Red Flag
03. This Suffering
04. Worker Bees
05. Pins and Needles
06. Fallen Leaves
07. Where Is the Line?
08. Covered in Cowardice
09. Surrender
10. The Navy Song
11. Perfect World
12. Sympathy
13. Burn the Evidence

Datum vydání: 2006

The Sims 2 - World Of Warcraft

18. října 2008 v 11:40 | Dvoky |  Články
Chtěli byste novou rubriku ? Máte ze dvou možností... A to World Of Warcraft nebo The Sims 2

Vaše názory pište do Knihy Náštěv
Děkuju :-)

Web

18. října 2008 v 8:30

- Web -

<Web Info>

- Links -

metalshop.cz !
coreshop - streetwear style obchodLinkin Park - Road To Revolution

15. října 2008 v 16:17 | Jirka |  Linkin Park news
Hi guys...

Další novinka se točí okolo Linkin Park.Na tuto novinku sem čekal opravdu dlouho,protože konečně bylo ohlášeno nové CD/DVD album s názvem "Road To Revolution" nebo-li Cesta k revoluci...No už víme i datum vydání a to 25.11. 2008 je to záznam ze show Milton Keynes...

TRACKLIST:
01. One Step Closer
02. From The Inside
03. No More Sorrow
04. Given Up
05. Lying From You
06. Hands Held High (Acapella)
07. Leave All Out The Rest
08. Numb
09. The Little Things Give You Away
10. Breaking The Habit
11. Shadow Of The Day
12. Crawling
13. In The End
14. Pushing Me Away (piano version)
15. What I've Done
16. Numb/Encore (feat. Jay-Z)
17. Jigga What/Faint (feat. Jay-Z)
18. Bleed It Out

Koncert - Tarja Turunen

14. října 2008 v 18:38 | Jirka |  Nightwish

Dnes vám přináším zprávu ohledně skupiny Nightwish.Tarja Turunen sice dlouhou dobu není zpěvačkou Nightwish,ale není pochyb o tom,že své místo v srdcích fanoušků má neustále a proto bych rád upozornil,že se rychle blíží její koncert tady u nás v Praze který se konná 21.října.Koncert se uskuteční: Praha 7 -Incheba Aréna...Nemusíte doufat s lístkama protože ještě není vyprodáno:-)

Lístky zakoupíne buď v kamenných předprodejích Obscure Promotion a nebo na stránkách www.shindy.cz.

Cena lístků odpovída zhruba 590kč...Více informací o koncertu najdete na www.obscure.cz

Kniha návštěv

11. října 2008 v 13:17 | Jirka
Tak toto je naše malá kniha návštěv ... nic moc ale alspoň něco ne ? :-)
World Of Warcraft

11. října 2008 v 9:58 | Jirka
Určitě každý z vás ví co je World of Warcraft a když ne tak Warcraft zná určitě :-)A když to slyšíte poprvé no tak ja vám to zhruba nějak schrnu popisem...Je to RPG hra od Blizzard Entertainment... Je to vůbec nejúspěšnější RPG na světě více info naleznete až bude sekce hotová.Tak a to je asi vše co bych na rychlo popsal o WoW (world of warcraft)No píšu tu dnes o WoW,protože tu bude new rubrika a to s názvem World Of Warcraft... Je to prosté,budou tu různé věci jak se připojit na free server,jaka postava nebo prosefe je nejlepší,ale to si vyberete sami to my nebudeme říkat bludy a říkat vám že rasa Blood Elf za hordu je nejlepsi protože tohle a tohle,ne...
Já sem akorát napíšu chakter postavy a nebo profese co mi např. "rogue" atd.
Takže to bude takové menší uvítani do světa World Of Warcraft ...
Rubrika "World Of Warcraft" by se měla spustit během dnešního dne